Транспорт та авто, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні будуть штрафувати пішоходів

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: штрафи, авто, водії

  В Україні планують збільшити дорожні штрафи за порушення, які відбуваються у присутності дітей у транспортному засобі. Посилення також стосуватиметься пішоходів, які порушують ПДР (наприклад, переходять дорогу в невстановленому місці) разом з дітьми.

  9719_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Про це йдеться у законопроєкті № 9289. Документ уже був розглянутий у комітеті парламенту у справах молоді та спорту та отримав схвалення.

  За порушення ПДР з дітьми буде передбачено додатковий штраф близько 850 грн або громадські роботи від 20 до 40 годин. В описі йдеться про "залучення неповнолітніх осіб до правопорушення".

  "Згідно з даними ВООЗ, щорічно відбувається 1,35 млн смертей внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Травми внаслідок ДТП є восьмою за значущістю серед причин смерті. Смерть внаслідок ДТП є першою причиною смерті серед дітей віком 5-14 років та молоді у віці 15-29 років", – йдеться у пояснювальній записці до законопроєкту.

  В Україні залишається серйозною проблема контролю за дотриманням правил дорожнього руху. Особливо це стосується пішоходів, яких практично ніколи не штрафують.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми