Транспорт та авто, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Де в Україні найбільше купують електромобілів

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: авторинок, електромобілі

  Найбільше електромобілів купують на Львівщині, в місті Києві та на Дніпропетровщині.

  91_avtomobili-bu.jpg (89.58 Kb)


  У травні автопарк України поповнили більше двох тисяч авто на електротязі. Найбільше електромобілів купують на Львівщині, місті Києві та на Дніпропетровщині.

  Як повідомляє "Укравтопром", в сегменті нових автівок найпопулярнішим електромобілем був Volkswagen ID.4. В місті Київ придбали 41 авто, в Київській обл. – 24 авто, Дніпропетровській – 17 авто, Львівській – 10 авто, Вінницькій – 7 авто.

  В сегменті ввезених з-за кордону вживаних авто Nissan Leaf на Львівщині придбали 53 авто, Дніпропетровщині - 47 авто, Вінниччині - 40 авто та на Київщині - 12 авто; Tesla Model 3 – у м. Києві 24 авто.

  Найбільші показники з реєстрацій авто продемонстрували:

  Львівська область – 332 од. (89% вживані);
  місто Київ – 317 од. (59% вживані);
  Дніпропетровська обл. – 202 од. (72% вживані);
  Київська обл. – 178 од. (57% вживані);
  Вінницька обл. – 145 од (88% вживані).

  Ринок авто під час війни
  У травні український автопарк поповнив 2451 електромобіль. З них 559 одиниць нових і 1892 вживаних.

  У травні автопарк України поповнили понад 1,3 тис. гібридних легкових авто, що є рекордним показником за останні 10 місяців.

  Частка нових авто з цієї кількості становила 73%. А всього на травневому ринку нових легковиків "гібриди" охопили 26% продажів. В сегменті нових легкових авто лідером ринку гібридів стала Toyota RAV-4 - 202 авто. Друге місце за популярністю посідає - Nissan Qashqai - 88 авто. Третій результат у гібридного Mercedes-Benz GLE – 63 авто.

  Крім того, в реєстраціях імпортованих вживаних авто з гібридними силовими установками першість у Toyota Prius - 39 авто. На другій позиції - Ford Fusion US - 33 авто. Третє місце у Chevrolet Volt (27 шт.).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми