Транспорт та авто, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Назвали 7 найкращих вживаних кросоверів з АКПП

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: автомобілі, рейтинг

    7 найкращих вживаних кросоверів з АКПП, які б коштували адекватних грошей, але разом з тим не засмучували майбутнього власника в ході експлуатації неприємними «сюрпризами».

    9266_avtomobili-bu.jpg (89.58 Kb)

    Зважаючи, що у даний список ми включили тільки машини з автоматичною трансмісією, то ця тема буде особливо цікавою для жінок: тих, які планують стати водіями чи вже є такими. Читайте далі детальніше про учасників нашої підбірки.

    Suzuki Vitara (2015-)
    Ціна в Україні, $: 14−20 тис.
    Традиційно для «топів» mmr.net.ua, ми віддаємо належне відносно доступним японським моделям, зокрема малому кросоверу Suzuki Vitara. Це доволі свіжа модель, яка випускається з 2015-го року і встигла перенести лише незначний фейсліфтинг у 2018-му. Оскільки автомобілі марки Сузукі заслужено цінуються завдяки своїй надійності, ліквідності і практичності, то ціни на Vitara не надто воліють опускатись, хоча це може виявитись і плюсом — при перепродажі ви отримаєте значне збереження вартості.
    Найімовірніше, ви знайдете машину з пробігом 80−120 тис. кілометрів, оснащену бензиновим 1.6-літровим атмосферним мотором (120 к.с.) або трициліндровим турбодвигуном 1.0 (112 к.с.), обоє з яких будуть спряжені з автоматичною КПП на 6 передач. Варто сказати, що навіть 1.0-літровий агрегат не страждає малим ресурсом, як це буває в малооб'ємих моторів інших брендів, а 1.6-літровий «атмосферник» взагалі за належного обслуговування служитиме вічність.
    За:
    надійний, практичний, ліквідний;
    зручний і маневрений;
    сучасна, «свіжа» модель.
    Проти:
    дорожчий за інших у списку;
    для когось надто консервативний.
    Mitsubishi ASX (2010-)
    Ціна в Україні, $: 11−20 тис.
    Mitsubishi ASX за своїми споживчими якостями схожий до Suzuki. Щоправда, випускається він суттєво давніше і конкурувати за сучасністю з Vitara може лише модифікація після останнього рестайлінгу (так, у ASX їх було багато). Серед пропозицій не мало екземплярів завезено з ЄС — такі ASX часто зустрічаються з дизельним мотором 1.8 на 150 к.с. Привезених з Північної Америки «битків» теж вистачає. Заокеанські ASX мають назву «Outlander Sport» і зустрічаються зокрема з 2.4-літровим бензиновим мотором.
    Найімовірніше, ASX ви знайдете з пробігом 150−200 тис. кілометрів, який буде оснащено бензиновим 1.8-літровим агрегатом потужністю 140 к.с. і безступеневою АКПП (тип «варіатор») або ж 2.0-літровим 150-сильним мотором, тим-таки «варіатором» і повним приводом.
    За:
    практичність;
    хороша ергономіка;
    висока надійність і розповсюдженість запчастин.
    Проти:
    купа «битків» з Північної Америки;
    безступенева АКПП типу «варіатор».
    Peugeot 4008 / Citroen C4 Aircross (2012−2017)
    Ціна в Україні, $: 10−12 тис.
    «Фішка» цих двох кросоверів від PSA Peugeot-Citroen полягає у тому, що технічно і фактично це той самий Mitsubishi ASX, лиш з іншими бамперами і фарами / ліхтарями, проте продаються «французькі» кросовери за дещо нижчою ціною — адже про них ніхто не задумується, коли починає шукати собі щось на вторинному ринку. Щоправда, самих двійників від Peugeot-Citroen на вторинному ринку України також дуже мало, тим більше з АКПП, тому шансів знайти щось путнє не так вже і багато.
    Найімовірніше, ви знайдете Peugeot 4008 / Citroen C4 Aircross з пробігом близько сотні тисяч кілометрів, з 2.0-літровим атмосферним бензиновим двигуном Mitsubishi (150 к.с.) і переднім приводом. Як ви вже могли здогадатися, трансмісія в цьому випадку безальтернативно буде безступенева, типу «варіатор». За даними mmr.net.ua, майже всі з Пежо-Сітроенів «ASX», що зараз «висять» на «вторинці», були офіційно придбані тут, в Україні, в дилера Peugeot або Citroen.
    За:
    надійна і якісна техніка Mitsubishi;
    доступніші за японського «оригінала»;
    зазвичай невеликі пробіги.
    Проти:
    обмежена кількість на ринку;
    АКПП «варіатор» і лише передній привід.
    Subaru XV (2011−2017)
    Ціна в Україні, $: 11−17 тис.
    Будьмо відвертими, цей Subaru є не зовсім кросовером. Насправді XV являє собою хетчбек Impreza, задраний вгору аж до 22 см кліренсу, захисним обвісом по периметру, додатковими рейлінгами на даху та переналаштованою КПП. Мотори бензинові: 1.6 (114 к.с.) та 2.0 (150 к.с.). Серед представлених на українській «вторинці» екземплярів чимало «битків» з аукціонів Північної Америки — що поробиш.
    Найімовірніше, Subaru XV ви знайдете з пробігом 80−140 тис. кілометрів, 2.0-літровим мотором та безступеневою автоматичною коробкою передач. Ощадливості від атмосферного двигуна і «варіатора» не чекайте — у змішаному циклі такий XV «бере» 6.5−7.0 л/100 км. Проте надійний старт у будь-яку погоду і хорошу прохідність Subaru вам забезпечить, як на пересічній місцевості, так і у місті.
    За:
    надійний;
    практичний і зручний, прохідний;
    демократична ціна.
    Проти:
    багато «битків» з-за океану;
    АКПП «варіатор»;
    обслуговування автомобілів Subaru складніше і дорожче, ніж деяких конкурентів.
    Nissan Qashqai (2010−2013)
    Ціна в Україні, $: 11−15 тис.
    Nissan Qashqai першої генерації став піонером свого класу, коли з’явився на ринку ще у 2006 році. Також, як і менший Nissan Juke, Кашкай полюбився особам жіночої статі за свій красивий і виразний дизайн.
    Скоріше за все, Qashqai 2010−2013 р.р. і АКПП ви знайдете з пробігом 150−200 тис. кілометрів і атмосферним бензиновим двигуном 2.0 (141 к.с.). Не виключено, що з повним приводом. Nissan Qashqai радуватиме вас (чи вашу половинку) високою якістю зборки і комплектуючих, відносно демократичними розцінками на запчастини та обслуговування і «зрілими» їздовими характеристиками.
    За:
    стильний і привабливий;
    широкий вибір на вторинному ринку;
    якісний і надійний.
    Проти:
    АКПП «варіатор».
    Nissan Juke (2015−2019)
    Ціна в Україні, $: 10−17 тис.
    Перше покоління Nissan Juke також було революційним. Практичності тут суттєво менше, ніж у Qashqai, а епатажність екстер'єру декого відштовхувала, особливо в той час, але заперечувати те, що міні-кросовер Nissan був дуже успішним на глобальному ринку ніхто не стане. Він дуже полюбився дамам-водіям, часто його купували скоріше як аксесуар для стилю, це додає Джуку певний лоск і гламур.
    З найбільшою ймовірністю двопедальний Nissan Juke ви знайдете з пробігом близько 100 000 км, бензиновим двигуном 1.6 (117 к.с.) і переднім приводом. Також чимало притягнутих з Північної Америки «битків» з неясним минулим, але з «прокачаними» комплектаціями, де під капотом ви знайдете турбомотор 1.6 (190 к.с.), що передає тягу на всі чотири колеса за допомогою безступеневої АКПП.
    За:
    Яскравий і харизматичний;
    Надійний;
    Є, з чого вибрати на «вторинці».
    Проти:
    Чимало завезених «битків»;
    Паливна економічність не вражає;
    «Дамський» імідж;
    Жорсткий і тісний.
    Skoda Yeti (2011−2018)
    Ціна в Україні, $: 10−14 тис.
    Харизматичний зовнішній вигляд, великі колісні арки, високі рейлінги на даху та облицювання нижньої частини кузова із нефарбованого пластику надають Skoda Yeti особливий антураж. За характерним салоном ховається практичний і просторий салон, чудова ергономіка та гідна якість усього, з чого зроблена ця машина. Тяговиті двигуни, особливо в парі з повнопривідною трансмісією, подарують впевненість за рулем та у завтрашньому дні також. Шкода тільки, що насправді Єті з АКПП дуже мало в Україні.
    Скоріше за все, ви зможете підібрати Skoda Yeti з АКПП з пробігом близько 200−250 тисяч кілометрів. Двигун може бути або бензиновий 1.2 турбо (105 к.с.) і передній привід, або 1.8 турбо (152 к.с.) 4×4. Зустрічається також дизельний варіант, з 2.0-літровим мотором на 140 к.с. і повним приводом. Якщо ви знайдете повнопривідну бензинову версію в адекватному стані і після рестайлінгу (з 2015 року), то знайте — ви щасливчик!
    За:
    приємний в керуванні;
    простір у салоні;
    економічний і практичний.
    Проти:
    жорсткий і тряский;
    задні сидіння не складаються;
    надійність поступається «японцям».



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми