Транспорт та авто, Фінанси. Гроші. Валюта, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Які хитрощі використовують таксі: як не переплачувати українцям

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: таксі, поради

  В Україні таксисти використовують низку хитрощів для того, щоб штучно завищити вартість поїздки. Вони вибирають довгі маршрути, включають режим очікування ще до того, як прибули на місце, тоді як самі служби таксі встановлюють завищені коефіцієнти та підвищують вартість поїздки.

  7677_178316.png (365.92 Kb)


  Про те, які хитрощі використовують таксі і як не переплачувати – читайте у матеріалі.

  Таксист "очікує" клієнта ще до того, як прибув на місце посадки

  У більшості служб таксі водій безкоштовно чекатиме клієнта лише протягом трьох хвилин. За кожну наступну хвилину доведеться заплатити 3-4 грн(залежно від машини). Часто клієнти довго шукають місце посадки або ж виходять до таксі тільки після того, як машина прибуває на місце. В результаті вартість поїздки зростає.

  Деякі таксисти, щоб штучно завищити вартість, ще до прибуття на місце посадки зазначають у програмі, що вони вже прибули та починають відлік безкоштовних трьох хвилин. Щоб даремно не платити, виходьте до місця посадки заздалегідь: ще до того, як водій прибув на місце, також точно вказуйте місце посадки. А якщо водій поставив очікування більш ніж за три хвилини до прибуття, ви маєте право звернутися зі скаргою до підтримки служби таксі. Часто у такому разі "зайві" гроші повертають, а з водіями проводять "виховну роботу".

  Водії відмовляються від коротких поїздок

  Деякі служби таксі спеціально не показують водіям тривалість поїздки, щоб вони не відмовлялися від коротких поїздок. Якщо служба таксі показує водієві, що поїздка буде короткою, часто таксисти спеціально не беруть замовлення і чекають, поки клієнт добровільно підвищить ціну.

  Якщо ви можете почекати, не поспішайте підвищувати вартість поїздки. Спробуйте скористатися іншою службою таксі, або просто не скасовуйте своє замовлення. Таксисти повинні брати зокрема короткі поїздки.

  Водій просить скасувати замовлення

  Водій може самостійно відмовитись від замовлення. Однак це негативно вплине на їхній рейтинг. Також негативно впливає на рейтинг клієнта ситуація, коли пасажир відмовився від поїздки. Тому, якщо водій до прибуття зателефонував вам і попросив скасувати замовлення – наполягайте, щоб таксист сам це зробив.

  Таксі з "прогулянковим" маршрутом

  Якщо вартість поїздки не фіксована, стежте, щоб водій вибирав оптимальний маршрут. Часто водієві вигідніше зробити кілька довгих поїздок, аніж брати велику кількість коротких. Тому не дозволяйте водієві влаштовувати вам прогулянку та об'їжджати половину міста без потреби.

  Не поспішайте робити замовлення

  Встановіть у своєму телефоні всі доступні служби таксі та порівнюйте ціни перед тим, як зробити замовлення. Системи визначення тарифів у всіх працюють по-різному. Один додаток може встановити велику націнку через високий попит, в той час як додаток іншої служби таксі може надати цю саму поїздку зі звичайним тарифом.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми