Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Втрата авто через війну: як отримати компенсацію

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: авто, війна

  У Верховній Раді зареєстрували законопроект № 9209 про внесення змін до Податкового кодексу. Вони передбачають податкові пільги для осіб, яким внаслідок збройної агресії росії завдали шкоди у вигляді викрадення чи знищення транспортних засобів.

  2035_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Відповідний документ опубліковано на сайті парламенту.
  Він пропонує звільнити таких фізичних і юридичних осіб від оподаткування податком на додану вартість, акцизним податком і ввізним митом на авто.

  Постраждалим громадянам треба подати документи, що підтверджують викрадення, знищення або пошкодження машини під час бойових дій. Для підтвердження права особи на пільгу береться до уваги перелік територій, на яких ведуться або велися бойові дії, із зазначенням дати початку і дати їх завершення.
  При цьому громадяни можуть використовувати цю пільгу ту кількість разів, яка відповідає кількості їхніх транспортних засобів.

  Як зазначає автор документа Сергій Гривко, прийняття законопроекту стане інструментом часткового відшкодування збитків і фінансової підтримки громадян, які втратили через війну авто, і допоможе їм з економією придбати нові машини.
  Окрім того, документ забезпечить мобільність громадян у разі загрози можливої ​​евакуації, а також сприятиме функціонуванню суб’єктів господарювання (юросіб і фізосіб-підприємців), відновленню їх економічної діяльності та створенню передумов для розвитку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми