Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Україна розпочала масове виробництво автономних літаків для ЗСУ

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: автономні літаки

  Компанія AeroDrone успішно пройшла сертифікацію своїх автономних літаків та розпочала їхнє масове виробництво. Дмитро Шимків, партнер проєкту, повідомив про це в інтерв’ю для dev.ua.

  2007_1556035560_atoo.jpg (52.19 Kb)


  Перша модель AeroDrone, D-80 Discovery, важить 80 кг, а друга модель, E-300 Enterprise, важить 300 кг. Компанія уклала угоду з Міністерством оборони на постачання першої партії літаків до Збройних Сил України.

  Відповідно до Шимківа, вартість автономних літаків залежить від їхньої оснащеності та може становити від $250 000 до $450 000. Він також зазначив, що вартість професійних камер, які можуть встановлюватися на літаки, коливається від $20 000 до $320 000.

  Зв’язок з літаками є досить надійним і захищеним, має радіус 150 км та коштує від $80 000 до $120 000. Є також системи антиджемінгу, які можуть коштувати більше $12 500.

  Автономні літаки можуть літати автономно понад 1000 км, а з встановленням бака об’ємом 350 літрів, відстань може збільшитися до 3100 км. Залежно від цілей польоту, частина корисного навантаження може бути використана на пальне, а частина — на вантаж.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми