Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Новий електромобіль може проїхати 1000 км без підзарядки

 • Джерело: autonews.ua.  → Ключові теги: авто, електромобілі

  Головний недолік електромобіля в порівнянні з автомобілями з ДВЗ – його «прихильність» до мережі, і обмеження з пробігу на одному заряді. Цю проблему вирішують тисячі розумів по всьому світу, тим не менш, середній пробіг електрокара на одному заряді становить 300-500 км.
  5478_8420_nissan_4r-energy_charging.jpg (41.82 Kb)


  Революційний прорив у цьому питанні, можливо, зробила дослідницька група Fraunhofer-Gesellschaft. Вчені заявляють, що створили новий акумулятор, який зможе забезпечити електромобілю поїздку в 1000 кілометрів за один заряд.

  Як відправну точку інженери взяли повністю електрифікований автомобіль марки Tesla. Остання модель компанії — S 100D — обладнана батареєю 100 кВт/год, що дозволяє автомобілю проїхати близько 540 кілометрів на одному заряді.

  Сам акумулятор досить громіздкий — його довжина майже 5 метрів, ширина — 2 метри і товщиною 4 сантиметри. Він містить понад 8000 літій-іонних акумуляторних елементів, кожний з яких індивідуально упакований в циліндричний корпус.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні збільшать страховий стаж для виходу на пенсію - Рева

  Дослідники вирішили використовувати ті самі параметри, як в батарейці Tesla, але збільшити щільність енергії, щоб автомобіль міг проїхати до 1000 кілометрів. Близько 50% кожного літій-іонного елемента «віддано» таким компонентам, як корпус, анод (негативний електрод), катод (позитивний електрод) і електроліт (речовина, яка проводить електричний струм). Інженери Fraunhofer-Gesellschaft вважають, що ця конструкція займає надто багато місця, тому вони вирішили повністю переосмислити дизайн батареї.

  Спочатку інженери позбавилися циліндричних корпусів, які пакували індивідуальні елементи і «перетворили» їх на тонкий металевий лист. Потім вони покрили його матеріалом-накопичувачем енергії, виготовленим з порошкоподібної кераміки і сполучних полімерів. Один бік обслуговує катоди, інша — аноди. Дослідники поклали кілька таких листів один на одного, розділивши їх тонким шаром електроліту і додавши спеціальний матеріал, який захищає конструкцію від короткого замикання. «Полотно», що вийшло, запечатали в упаковку розміром 1 кв. метр і з’єднали з електричною системою автомобіля.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми