Транспорт та авто, Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Українських водіїв чекає сюрприз під Новий рік

 • Джерело: fakty.ictv.ua.  → Ключові теги: пальне, бензин

  До Нового року може дещо зменшитись ціна на бензин марки А-95 та дизельне пальне у зв’язку з падінням нафти нижче 40 дол. за барель.

  1026_benzyn.jpg (43.58 Kb)


  Так вважає енергетичний експерт Сергій Куюн.

  "Останні події на світовому ринку нафти і падіння цін нижче 40 дол. за барель створює впевнені передумови для здешевлення пального. Я думаю, що якщо така ціна (на нафту – ред.) втримається, то ціна на бензин А-95 не має перевищувати 20 грн/л, а на дизпальне – 16 грн/л", - сказав експерт.

  С.Куюн уточнив, що оптимістичний сценарій для зниження вартості пального залежить від зниження ціни на нафту менше 40 дол. за барель стабільного курсу гривні до долара. "Наразі ситуація така, що кожна копійка у курсі долара – це одна копійка у собівартості бензину чи дизпального, тому що це майже на 100% валютний товар", - додав він.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перший позашляховик Audi "на воді"

  Експерт не виключив, що ціна на пальне може дещо здешевшати ще до Нового року. "Я сподіваюся, що перша хвиля здешевлення буде ще до Нового року, при тому як на бензин і дизпальне, так і на зріджений газ… Є всі передумови для здешевлення до Нового року і у січні 2016 року", - резюмував С.Куюн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми