Транспорт та авто, Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Депутати ускладнять видачу водійських прав

 • Джерело: 24tv.ua.  → Ключові теги: авто, водійські права

  Верховна Рада України у вересні розгляне закон про “Сервісні центри і сервісні послуги МВС”, який унеможливить “продаж” водійських прав.

  0231_61716.jpg (33.1 Kb)


  Про це у Facebook написав радник глави МВС, нардеп Антон Геращенко.

  “Згідно з законом, уся система контролю за якістю підготовки водіїв та іспитів на отримання водійських прав буде перебудована докорінно, щоб більше ніколи не допустити продажу водійських прав, за яким слідує загибель і травми наших співгромадян”, — повідомив політик.

  “Минулий тиждень ознаменувався підписанням Президентом закону “Про національну поліцію” і “Про безпеку дорожнього руху”,відповідно до яких вводиться автоматична відеофіксація порушень правил дорожнього руху.

  Незабаром, після устаткування небезпечних перехресть фото- відеокамерами, неуважним водіям або прийдется платити штрафи до бюджету, або ставати уважнішими в дотриманні ПДР.

  При цьому завдання фото-, відеофіксації – це не наповнити бюджет за рахунок штрафу з недбалих водіїв, а підвищити безпеку дорожнього руху для того, щоб понизити кількість жертв і травм на дорогах України.

  Проте фото-, відеофіксація порушень правил дорожнього руху – це не панацея від важких аварій людей, що ставлять під загрозу життя.

  Як показано в сюжеті телеканалу “Україна”, дівчина за кермом, без будь-яких на те підстав відволіклася від водіння автомобіля, не пропустила автомобіль медиків і привела до важкої аварії з участю машини швидкої допомоги, в якій мало не загинула дитина, що народився раніше передбачених природою 9 місяців.

  Чому цей і йому подібні правопорушення стають можливими?
  Причина цього – корупція!

  Корупція при видачі прав, не дивлячись на реальний рівень знання правил дорожнього руху і уважності при водінні транспортного засобу.

  У результаті значна частина смерті на дорозі на совісті корупціонерів, що видають права “за сало” або за гроші.

  Слава Богу, що в цьому випадку усі учасники ДТП залишилися живі і не отримали травм.

  А завдяки блискучим і правильним діям лікаря швидкої допомоги життя немовляти було врятоване, попри те, що авто швидкої допомоги було перевернуте в результаті ДТП.

  Доручив помічникові перевірити історію отримання водійських прав дівчини, дії якої мало не привели до загибелі немовляти і інших учасників ДТП.

  Назву автошколи, в якій вона пройшла (якщо проходила) підготовку і історію отримання нею прав опублікую в окремому пості у Фейсбуці.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Названий найпотужніший позашляховик 2015

  Крім того, у вересні Верховна рада за планом повинна розглянути і прийняти в ранньому читанні закон про “Сервісні центри і сервісні послуги МВС”, відповдіно до яких уся система контролю за якістю підготовки водіїв і іспитів на отримання водійських прав буде перебудована докорінно для того, щоб більше ніколи не допустити продажу водійських прав, які спричиняють смерть і травми наших співгромадянин”, – пише на своїй сторінці у Фейсбуці Антон Геращенко.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми