Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Яким буде Volkswagen Caddy четвертого покоління?

  • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Volkswagen Caddy, авто

    Чого варто очікувати від світового бренду?

    4340_20150123vr010-6000651230208527368.jpg (44.73 Kb)

    Від архітектури MQB нового Volkswagen Caddy дісталася тільки електроніка, але по суті це та ж машина третього покоління, яка розроблялася разом з Volkswagen Touran на початку двотисячних. Не змінилися навіть габарити. Кузов став жорсткішим на кручення і піддався рестайлінгу в дусі нових Volkswagen, але принципово не змінився. Власне, як і ходова частина.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розсекречений гібридний BMW X5 - витрата 3,3 літра на 100 км (фото)

    Повнопривідна версія 4MOTION тепер оснащується муфтою Haldex останнього п'ятого покоління, але і передньопривідні машини зі стандартним для Росії пакетом поганих доріг мають дорожній просвіт вище, ніж у деяких кросоверів.

    Щоб покупці не плутали старі і нові машини, на середніх стійках кузова деяких версій навіть з'явилися шильдики "четверте покоління", що говорить про те, що новий Caddy прийшов надовго. Хоча ми б назвали його третім з плюсом або четвертим з мінусом.
    Інтер'єр теж практично не змінився?

    Інтер'єр в новому Caddy - сама революційна частина. Передня панель абсолютно нова, хоча, за фольксвагенівській традиції, більшість цих деталей ми вже десь бачили. Кермо, прилади, дисплей, важіль перемикання передач - все як у сьомого Гольфу.
    Від моделей на платформі MQB Caddy дісталася електроніка, що, наприклад, дозволило використовувати мультимедійну систему останнього покоління з тачскріном, просунутих електронних помічників і системи безпеки.

    В Україні Caddy найчастіше купують для родини - на радість вітчизняному автомобілісту новий інтер'єр ще більше нагадує легковий: передня панель може бути прикрашена навіть вставкою під карбон. У найпростіших комерційних версіях Caddy, навпаки, зухвало простий: різнокольорові вставки і ручки дверей під метал замінені спартанським чорним пластиком - такий салон складніше забруднити і легше чистити.

    Збереглася і специфічна архітектура передньої панелі з блоком управління кондиціонером, розташованим вище мультимедійного екрану. Дивитися на навігацію не дуже зручно, але в утилітарних розвізних каблучках на цьому місці буде глуха заглушка.

    Якщо ви про 170-сильний турбодизель, який ставився на ювілейний Volkswagen Caddy Edition 30 і перетворював його в гарячий фургон, то його поява у нас поки не планується. У Росії "каблучок" буде оснащуватися 110-сильним бензиновим двигуном і чотирма дизелями потужністю від 75 до 150 кінських сил.

    Зате коробок передач аж чотири: 5-ступінчаста "механіка" або 7-ступінчаста DSG для початкових моторів і 6-ступінчаста "механіка" і 6-ступінчаста "мокра" DSG для версій потужніший. Поставки Caddy, що живляться газом, під питанням - корпоративні клієнти брали їх неохоче і скаржилися на малу мережу заправок. В Європі, тим часом, відчувають Caddy на електриці - поки тільки у вигляді прототипу.

    У Caddy четвертого покоління є всі шанси стати довгожителем - нові мотори для Європи, що задовольняють нормам Євро-6, дозволяють безбідно проіснувати до 2020 року і навіть довше, доки буде попит.

    Судячи з усього, за таким же еволюційним принципом будується і наступна новинка комерційного відділення Volkswagen - Transporter в кузові T6



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми