IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Кількість ІТ-фахівців перевищує попит у рази

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ІТ

  У січні цього року на одну вакансію свої резюме в середньому відправляли майже 27 ІТ-фахівців.

  1697_1464708.jpg (68.72 Kb)

  Про це свідчить аналітика Djinni за січень.

  Кількість нових кандидатів, які хоч раз побували онлайн у січні, зросла порівняно з груднем, але на 25% нижча, ніж в січні минулого року. Зате кількість кандидатів, які почали пошук повернулась на рівень осені (19 тисяч).

  У січні кандидати відправили 294 тисячі відгуків — на 37% більше, ніж у грудні, і отримали 64 тисячі пропозицій від рекрутерів— на 22% більше, ніж у грудні.

  Середня кількість відгуків на вакансію
  Одна вакансія за січень в середньому отримала майже 27 відгуків. В грудні було лише 21,6.

  Вакансії без вимог до досвіду отримують найбільше відгуків на вакансію. Але середня кількість відгуків на одну таку вакансію за рік зменшилась з 50 в січні минулого року до 43 у січні 2024. Вакансії з вимогами хоча б 3 років досвіду, навпаки, тепер отримують майже вдвічі більше відгуків.

  Серед категорій найбільш конкурентні manual QA: в середньому вакансії цієї категорії отримують 131 відгук кожна. На другому місці JavaScript з 103 відгуками на вакансію. Design на третьому місці, але в цій категорії одна вакансія отримує лише 56 відгуків в середньому.

  Серед 90 тисяч кандидатів в пошуку рекрутери писали першими лише третині. В середньому кожен з 32,3 тисяч кандидатів, які отримували пропозиції в січні, отримував менше двох пропозицій — і це новий антирекорд.
  Найбільше пропозицій отримали кандидати в категорії Маркетинг (12%). На другому місці — PHP з майже 7% і на третьому JavaScript (6,3%).
  Стало більше пропозицій manual QA — з 15 місця ця категорія піднялась на 9-те і Business Analyst — з 14 на 8 місце.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми