IT технології та телекомунікації, Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

"Укрпошта" презентувала благодійну поштову марку

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Укрпошта, нова марка

  Україна вперше відзначає День святого Миколая 6 грудня. З цього приводу «Укрпошта» презентувала благодійну поштову марку «Подарунки Святого Миколая».

  5186_screenshot_7-1200x800.jpg (72.9 Kb)


  Про це повідомляє пресслужба «Укрпошти».

  Погашення спеціальним штемпелем «Перший день» проходить в Києві на правому і лівому берегах міста: на головпоштамті, який знаходиться на Майдані Незалежності, і на Лівобережному поштамті. Спецпогашення відбувається у всіх регіонах України. Водночас з цим штемпелі тимчасово окупованих територій АР Крим та м. Севастополя працюватимуть на Київському головпоштамті; штемпель Луганської області прикріплено до міста Добропілля (Донецька область).

  За повідомленням пресслужби, тираж поштової марки складає 600 тисяч примірників. Марка з номіналом М коштує 18 грн і відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа масою до 250 г у межах України. До цієї вартості додається +5,00 грн в якості благодійної складової. Ціна маркового аркуша — 115 грн.

  Також до поштової марки «Укрпошта» випустила конверт «Перший день» та художню картку.

  Кошти, які будуть виручені від продажу поштової марки, будуть направлені на підтримку ЗСУ. Придбати марку можна відсьогодні, у відділеннях «Укрпошти» по всій країні, а також в офіційному онлайн-магазині «Укрпошти».

  Що зображено на поштовій марці «Подарунки Святого Миколая»

  На поштовому випуску «Подарунки Святого Миколая» у виконанні відомого українського художника-ілюстратора Костянтина Лавро поєднані два важливих для українців свята. Автор не тільки зберіг традиційний образ святого Миколая як доброго дідуся-чарівника, а й вдало відтворив його, додавши актуальні деталі. Тепер Миколай не летить на санях по небу, а їде на козацькому коні. На його плечах — камуфляжний мішок, заповнений військовою технікою, такою як літаки, танки і ракети, які є надзвичайно важливими для української армії для досягненні Перемоги.

  На поштовій марці символічно відтворено перемогу над ворогом: під копитами коня лежить розтоптаний символ росії - двоголовий орел, якого Миколай пронизує палицею, ніби списом.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми