IT технології та телекомунікації, Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Попит на послуги фрилансерів продовжує впевнено зростати

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: послуги фрилансерів

  Covid-19 і війна стали каталізатором розвитку українського фрилансу. Обсяг послуг, які українські підприємці замовляли у фрилансерів в однакові періоди весна-літо 2021 та 2023 року, зріс на 75%.

  00_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)


  Про це свідчать дані дослідження Freelancehunt. Зараз, з початком бізнес-сезону, цифри продовжують впевнено зростати.
  Причини зростання попиту на послуги фрилансерів
  Таке стрімке зростання попиту на українських фрилансерів обумовлене великою кількістю запитів у середнього та малого бізнесу, а також вигідним і безпечним форматом роботи. Зараз у США близько 70% підприємців регулярно користуються послугами фрилансу. Україна не відстає — попит на таких спеціалістів зростає кожного року.
  Найчастіше фрилансерів для виконання завдань на Freelancehunt шукають представники сфери E-commerce і торгівлі (21,39%) та IT (17,41%). Детальніше із цифрами можна ознайомитися на графіку.

  Майже половина опитаних мають досвід такої співпраці понад 5 років (42,42%). Крім того, досить велика частка замовників (20,2%) працює з фрилансерами менш ніж 1 рік, що свідчить про збільшення попиту на вільнонайманих працівників останнім часом.
  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  Барселону визнано найкращим містом світу для роботи під час відпустки
  Ключовий момент — 91% підприємців зазначають, що фрилансери допомагають їм розвивати бізнес. Певною мірою це і є однією з головних причин постійного зростання попиту на українських вільнонайманих працівників.
  «Торік ми прогнозували активне зростання попиту на послуги фрилансерів до травня 2023 року. Як бачимо, збільшення показників продовжується навіть зараз — восени. Це все підтверджує той факт, що підприємці співпрацюють з фрилансерами на постійній основі, довіряють їм виконання складних завдань та водночас користуються всіма перевагами ринку фрилансу — доступність, зручність, вигідність», — розповідає керівник компанії Freelancehunt Валентин Зюзін.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми