Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: admin Друкувати

Ціна квитків до Києво-Печерської Лаври може знову зрости, тепер вже у 8 разів

 • .  → Ключові теги: Лавра, квитки

  Ціна на вхідний квиток на територію Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника може зрости з нинішніх 3 грн до 25 грн. Саме таку вартість вхідного квитка нове керівництво заповідника вважає економічно обгрунтованою.


  8244_1.jpgПро це в інтерв'ю виданню "Дзеркало тижня" сказала виконувач обов'язків генерального директора Києво-Печерської Лаври Наталія Клименко, повідомляє УКРІНФОРМ.

  "Економічно обгрунтована вартість квитка до Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника могла бути у межах 25 гривень. Власне, такою вона і була до підвищення", - заявила Н.Клименко.

  Як приклад вона навела вартість вхідного квитка до Національного музею імені Тараса Шевченка, де вхід коштує 12 гривень.

  Н.Клименко також повідомила, що в 2012 році, як передбачається, Лавру відвідають близько 700 тис. осіб. При цьому вона зазначила, що проведення в Україні Євро-2012 практично не вплинуло на відвідуваність заповідника.

  Наприклад, у червні 2011-го заповідник відвідали 92,66 тис. осіб, з них іноземців 6,268 тис. (близько 7% усіх відвідувачів), у червні 2012 р. відвідуваність нижча - 70,496 тис. осіб (з них іноземців 7,695 тис. або близько 11%).

  "Однак інтерес до Лаври величезний. Мені здається, це не залежить від якихось значних акцій всеукраїнського масштабу", - сказала Н.Клименко.

  Раніше Міністерство культури призначило Н.Клименко в.о. гендиректора Києво-Печерського заповідника.
  Нагадаємо, що прем'єр-міністр Микола Азаров доручив знизити вартість вхідного квитка на територію Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника з 8 серпня цього року з 50 грн до 3 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми