Тарифи. Ціни. Штрафи, Продукти харчування, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні почав дешевшати головний інгредієнт борщу

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: ціна на буряк

  Основною причиною зниження цін на буряк є сезонне збільшення пропозиції на ринку.

  8665_original_1.jpg (41.08 Kb)

  З початку нинішнього тижня буряк в Україні подешевшав у середньому на 10%. Так, наразі основні угоди з продажу столового буряка укладаються в діапазоні 10-15 грн/кг ($0,25-0,38/кг), залежно від якості та обсягу партії, що поставляється, повідомляє EastFruit.

  Зазначається, що основною причиною зниження цін на ці коренеплоди є сезонне збільшення пропозиції на ринку. Також тиск на ціни чинив досить низький попит на продукцію з боку роздрібних мереж і оптових компаній.

  Проте експерти відмічають, що наразі ціни на столові буряки в Україні в середньому у 2 рази вищі, ніж наприкінці березня 2023 року.

  При цьому низка фермерів упевнені, що знижувальний ціновий тренд у даному сегменті є тимчасовим явищем, тому що на ринку відчувається дефіцит якісної продукції, оскільки запаси столових буряків у господарствах населення продовжують стрімко скорочуватися.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми