Тарифи. Ціни. Штрафи, Продукти харчування, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Коли українцям чекати зниження цін на огірки

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: ціни на огірки

  Зменшення ціни на вітчизняні огірки до 40% можуть відбутися лише після початку сезону вирощування ґрунтових огірків.

  3821_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

  Голова громадської організації "Українська аграрна асамблея" Олександр Гапон повідомив, що через втрату Україною багатьох складів по зберіганню в Херсонській області, українські виробники не можуть зберігати вітчизняні овочі, що зокрема впливає на збільшення ціни на огірки.

  "Наші огірки якісніші, як і інша продукція, але нам її дуже важко зберігати. Є багато складів, які лишилися зараз в Черкаській, Кіровоградські області та на Київщині. Але основні ми мали на Херсонщині. Тому зберігання в нас буде дорожче, і ми навіть не можемо його зберігати", - сказав експерт в ефірі інформаційного телемарафону.

  Він підкреслив, що ті країни, які мають більш ефективну затратну частину, ті й пропонують найбільш ефективну ціну на огірки.

  "Ми можемо говорити, що тільки після того, як в нас розпочнеться ґрунтове вирощування, яке є конкурентом тепличному вирощуванню, в нас розпочнеться зниження ціни. Тим більше вже після Великодня. Великодні свята – це завжди підвищення цін. Після цього я думаю все таки трохи піде ціна на спад", - сказав він.

  За його словами, зниження ціни може відбутися на 20-40%. Це залежить від природних факторів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми