Тарифи. Ціни. Штрафи, IT технології та телекомунікації, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Vodafone назвав причину підвищення своїх тарифів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Vodafone, зміна тарифів

  Vodafone планує з 22 лютого змінити вартість деяких своїх пропозицій, підвищивши їх ціну на 25−50 гривень.

  9540_mobili.jpg (31.58 Kb)

  Цю інформацію оприлюднили в самому Vodafone, додавши, що разом зі зростанням вартості тарифів планується також збільшення їхнього обсягу, зокрема, обсягу наданого інтернету.

  «Внаслідок зростання витрат на підтримку та відновлення мережі, ми мусимо адаптувати вартість наших тарифів з 22.02.24. Однак, разом з цим буде збільшено обсяг інтернету», — пояснили у компанії.

  Vodafone планує підвищити вартість таких тарифів:

  Тариф SuperNet Pro подорожчає на 35 гривень в місяць, змінюючись з поточних 245 до 280 гривень. При цьому обсяг інтернету зросте з 30 до 40 ГБ.

  Тариф SuperNet Turbo 2019 подорожчає на 30 гривень в місяць, з 170 гривень до 200 гривень, при цьому обсяг інтернету на максимальній швидкості збільшиться на 10 ГБ, до 50 ГБ після 22 лютого.

  Вартість тарифу Light+ збільшиться з 125 гривень за 4 тижні до 145 гривень на місяць, а об'єм інтернету зросте на 5 ГБ, до 10 ГБ.

  Тариф SuperNet Start 2019 підвищиться на 25 гривень в місяць, до 195 гривень, інтернет-трафік збільшиться до 18 ГБ.

  Вартість тарифу SuperNet Start збільшиться на 25 гривень в місяць, з поточних 175 гривень до 200 гривень, а обсяг інтернету збільшиться з 15 до 20 ГБ.

  Тариф SuperNet Unlim подорожчає на 50 гривень, з 360 гривень на місяць до 410 гривень, при цьому обсяг інтернету на максимальній швидкості збільшиться на 20 ГБ, до 80 ГБ після 22 лютого.

  Причини

  Причиною підвищення тарифів, як заявили у Vodafone, є зростання витрат на підтримку та відновлення мережі. Компанія також зазначила, що вони інвестують значні кошти в розширення географії мережі та підвищення швидкості доступу, а також у відновлення зв’язку в регіонах зі збройними конфліктами.

  У загальному, найдешевшим тарифом у Vodafone є Turbo з акцією «TurboБезлім», який коштує 165 гривень за 4 тижні, і включає в себе 20 ГБ інтернету, 800 хвилин дзвінків по Україні, після чого безлімітні в мережі, а також 50 SMS на всі мобільні мережі за 1,50 гривень на день.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми