Тарифи. Ціни. Штрафи, Сільське господарство та промисловість, Продукти харчування, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Вартість популярного овоча набирає обертів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ціни на буряк

  На поточному тижні українські аграрії пропонують буряки на продаж за ціною 12−16 гривень/кг, що в середньому на 33% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

  1679_original_1.jpg (41.08 Kb)

  Про це йдеться в повідомленні проєкту EastFruit.

  Згідно з повідомленням, основною причиною такого помітного подорожчання є істотне скорочення пропозиції столових буряків на українському ринку.

  Зокрема, багато українських фермерів наразі фактично тимчасово зупинили продажі буряків в очікуванні подальшого зростання цін.

  При цьому більшість із виробників планують почати реалізацію цієї продукції не раніше початку лютого.

  «Більшість українських господарств не мають у розпорядженні обладнаних сховищ, а запаси в необладнаних складах на цей час вже порядком виснажені. При цьому торговельна активність у цьому сегменті доволі висока, що також підстьобує цінове зростання», — йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що наразі ціни на столові буряки в Україні вже в середньому на 74% вищі, ніж в аналогічний торішній період.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми