Тарифи. Ціни. Штрафи, Продукти харчування, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні здорожчала "молочка"

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ціни на молочну продукцію

  В Україні ціни на молоко-сировину на початку листопада в середньому виросли на 68 копійок – до 13,44 грн/кг без ПДВ. Середня закупівельна вартість молока екстра ґатунку склала 13,78 грн/кг без ПДВ – це на 84 коп. більше, ніж на початку жовтня. Йдеться про зростання закупівельних цін, це означає, що виробники будуть змушені переглянути цінники на готову продукцію, що незабаром позначиться на вартості товарів і в роздріб.

  5052_69.jpg (26.18 Kb)

  Так, діапазон цін на молоко екстра якості у господарствах вже варіюється від 13,10 до 14,25 грн/кг без ПДВ.. Про це говориться у повідомленні Асоціації виробників молока.

  Вищий ґатунок у середньому коштує 13,78 грн/кг без ПДВ. За останній місяць ціна на нього виросла на 84 коп. Ціни на молоко вищого ґатунку коливаються від 13,10 до 14,25 грн/кг без ПДВ.

  Середня ціна на молоко першого ґатунку склала 12,75 грн/кг без ПДВ і збільшилась на 36 коп. порівняно до результатів попереднього моніторингу, коливаючись від 12,50 грн/кг до 13,00 грн/кг.

  Як пояснював аналітик молочних ринків Максим Фастєєв, на подорожчання молочки в магазинах впливає динаміка закупівельних цін сирого молока. А це, у свою чергу, залежить від балансу попиту та пропозиції. За його прогнозами, роздрібні ціни на масло до кінця осені, наприклад, можуть зрости на 20-25%.

  Аналітик Асоціації виробників молока Георгій Кухалейшвілі припускає, що підвищення закупівельних цін відбувається на тлі дефіциту молока-сировини на внутрішньому ринку. Тому переробні підприємства вимушені конкурувати за сировину і купувати її у фермерів за вищою ціною.

  На ціни також впливає дорожчання логістичних послуг в Україні, зростання витрат на корми через збільшення собівартості їх виробництва, дорожчання преміксів та інших закупівельних інгредієнтів.

  "Однак у другій половині грудня не варто виключати певного зниження цін на молоко екстра ґатунку через очікуване зменшення потреби переробних підприємств у сировині, які до того моменту виконають передноворічні контракти. В період новорічних свят для молочного ринку характерний період затишшя", – пояснив експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max
iPhоne 15 Pro Max зміг здивувати навіть найвибагливіших користувачів. Смартфон став ще потужнішим і швидшим, і у нього з'явилися нові опції. При цьому...
Чем занимается бывший ТОП-менеджер Чем занимается бывший ТОП-менеджер "Нафтогаза" Александр Кацуба: частная добыча газа, финансовые услуги, волонтерство
Александр Кацуба стал известен в начале 10-х годов благодаря работе в государственных энергетических гигантах. Выходцы из известной в Харькове бизнес-...
Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000 Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000
Ласкаво просимо в захоплюючий світ пасивного доходу! Якщо ви шукали спосіб легко заробити гроші, насолоджуючись вільним часом, не шукайте далі. Сьогод...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми