Тарифи. Ціни. Штрафи, Продукти харчування, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чи слід українцям очікувати неприємних сюрпризів від олії

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ціна на олію, муку

  В Україні ціни на олію та борошно знизилися і залишаються стабільними. Вартість олії не зростатиме надалі , тому що на ситуацію впливає чимало факторів.

  9790_630_360_1611754369-9.jpg (87.52 Kb)


  Один із них – вартість нафти, хоч би як дивно це звучало, розповіла експерт у галузі сільського господарства інформаційно-аналітичного центру "Агро перспектива" Лариса Гук " Знай.ua" . За оцінками асоціації "Укрмаслопром", щоразу, коли нафта дорожчає на $10, вартість олії зростає на $30-50.

  "Чи слід очікувати неприємних сюрпризів від олії? Швидше, ні, ніж так. Але треба пам'ятати, що не завжди високий рівень пропозиції визначає ціну на полиці", - наголосила Гук.

  Також експерт відзначала здешевлення борошна. За її словами, не варто боятися суттєвого зростання ціни , проте окремі млини вже мають труднощі із закупівлею якісної пшениці, тому не виключають деякого підвищення вартості продукту незабаром.

  "В аграрній спільноті кажуть, що в окремих регіонах пшениці 2-го та 3-го класів сумарно більше 10% не набереться. Низька якість пшениці суттєво підтримує ціни. Дорога сировина, самі розумієте, тягне і ціни на готовий продукт. Особливо на печиво та інші кондитерські вироби", – підсумувала вона.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми