Тарифи. Ціни. Штрафи, Сільське господарство та промисловість, Продукти харчування, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні знову злетіли ціни на м'ясо

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ціни на м'ясо

  Ціни на живець свиней забійних кондицій в Україні зросли на початку вересня. Середньозважений цінник, порівняно з попереднім тижнем, піднявся на 4% – до 83,3 грн/кг.

  9790_630_360_1611754369-9.jpg (87.52 Kb)


  Ціни на живець свиней забійних кондицій в Україні зросли на початку вересня. Середньозважений цінник, порівняно з попереднім тижнем, піднявся на 4% – до 83,3 грн/кг.

  Про це інформують аналітики асоціації "Свиноводи України" . Закупівельні ціни на живець свиней утримувалися в межах 82,5-84,5 грн/кг , при цьому регіональна розбіжність цінників стала не такою, як тижнем раніше.

  "Виробники свинини відзначають високу активність з боку заготівельників на тлі по-літнього обмеженої пропозиції кондиційної свинини. Зокрема, у багатьох постачальників живці партії залишаються меншими за стандартні, а середня забійна вага тварин часто нижча за 110 кг, що також зменшує валовий вихід м'ясної сировини для м'ясопереробників ", - пишуть аналітики.

  Ситуація, що склалася на ринку, породжує високу конкуренцію і провокує підвищення вартості товарних партій.

  Як спрогнозувала раніше провідна наукова співробітниця відділу ціноутворення та аграрного ринку Інституту аграрної економіки Наталія Копитець, в Україні вже скоро може подорожчати м'ясо . Вартість зросте ближче до кінця сезону.

  Вона зазначила, що з початку літа вартість яловичини (гуляш та ребра) зросла на 0,9%. Тобто зараз ці продукти продають по 245,16 грн і 160,48 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми