Тарифи. Ціни. Штрафи, Продукти харчування, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чи вдасться в Україні уникнути подорожчання цукру

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ціна на цукор

  Ціни на цукор досягли 12-річного максимуму на біржі. В результаті вартість цього продукту зростає в усьому світі, в тому числі і в Україні.

  4768_gnach1_jpg_resized.jpg (64.02 Kb)


  Як пише Growhow, головна причина – посушлива погода в Індії та Таїланді. Індія зараз ризикує опинитись у ситуації найменшої кількості мусонних опадів за останні вісім років. За деякими прогнозами, із жовтня індійським заводам заборонять експорт цукру.

  Суху погоду пов'язують із природним кліматичним явищем Ель-Ніньо. Воно викликає занепокоєння можливими перебоями у виробництві деяких товарів, включно з цукром. Жовтневий контракт на білий цукор на ICE торгувався за ціною $740,20 за тонну, що є найвищим показником з вересня 2011 року, а згодом піднявся на 0,7% до $730,00 за тонну.

  Яка ситуація в Україні

  Україна заборонила експорт цукру ще на початку літа для того, щоб утримати рівень цін. Діятиме заборона до 15 вересня. Причиною такого рішення слід уникнути дефіциту продукту.

  "Влітку в Україні зростає споживання цукру. Тому, щоб уникнути виникнення дефіциту та зростання цін на внутрішньому ринку, в цей період уряд тимчасово припиняє квотування експорту цієї продукції", – аргументували в уряді.

  Проте уникнути подорожчання цукру в Україні, за словами виконавчого директора Економічного дискусійного клубу Олега Пендзина, не вдасться. Втім, за його словами, зростання цін буде незначним і становитиме 2-3%. "Цукоріння у нас закінчується в листопаді – тоді буде новий урожай. До листопада ж ми доїдаємо врожай минулого року. Тобто цукор зросте в ціні, тому що зростає вартість його зберігання. Однак це зростання не буде критичним – 2-3%", – прогнозує експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми