Тарифи. Ціни. Штрафи, Податки та законодавство, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Вуличний дрифт в Україні може стати незаконним

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: вуличний дрифт

  Вуличний дрифт в Україні може стати незаконним. У Верховну Раду внесли законопроєкт № 9642, що вводить покарання за навмисне введення авто в занос.

  9916_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Проєкт закону додає нову статтю 122−6 до Кодексу України про адміністративні порушення. Згідно з нею, за навмисне кероване занесення авто (дрифт) на дорогах передбачено чималий штраф у 500 неоподатковуваних податком мінімумів, тобто 8 500 гривень.

  Повторне протягом року порушення призведе до штрафу вже 17 000 гривень, а також позбавлення водійських прав на пів року.

  У пояснювальній записці автори законопроєкту звертають увагу на часті випадки нелегального дрифту на території житлових масивів і парковок. Така їзда небезпечна для пішоходів і водіїв інших авто, тому й пропонується ввести адміністративну відповідальність.

  До того ж, дрифт — як правило, доволі галаслива затія, що порушує спокій громадян. Цікаво, що нещодавно вже внесли законопроєкт про заборону занадто гучних тюнінгованих авто.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми