Тарифи. Ціни. Штрафи, Сільське господарство та промисловість, Продукти харчування, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Український ринок завалили цибулею: ціна різко впала

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ціна на цибулю

  В Україні різко знизилися ціни на цибулю. Наприклад, кілограм ріпчастої 25 серпня коштує в середньому 25,16 грн, що майже на 27 грн нижче за середню ціну липня 51,8 грн.

  0737_5c950e2c0ec8a.jpg (50.13 Kb)


  Про це повідомляє "Мінфін". За його даними, в окремих мережах супермаркетів молода цибуля коштує від 13 до 45 грн за 1 кг:

  Auchan – 12,9 грн;

  Novus – 44,69 грн;

  Megamarket – 17,9 грн.

  Здешевшала і молода цибуля. Її ціна знизилася на понад 20 грн/кг – з 33,15 грн до 12,78 грн. Ціни в магазинах – від 10 до 15 грн/кг:

  Novus – 14,49 грн;
  Varus – 9,9 грн;

  Metro – 13,94 грн.
  Знизилися ціни і на синю цибулю – більш ніж на 23 грн/кг, з 57,42 до 33,93 грн. У супермаркетах її продають по 30-37 грн/кг:

  Metro – 34,9 грн

  Novus – 29,99 грн;
  Auchan – 36,9 грн.

  Ринок завалили цибулею

  Як повідомляють аналітики EastFruit, самі учасники ринку пояснюють стрімке зниження цін на цибулю суттєвим зростанням її пропозиції на ринку. Що є наслідком активної фази збирання врожаю.

  При цьому підкреслюється: багато виробників ще не зібрали основні обсяги цибулі з полів. Що може призвести до ще більшого зростання пропозиції цього овочу на ринку.

  "Також фермери зазначають, що погодні умови в Україні нині сприяють успішному збиранню врожаю. Що, на їхню думку, не призведе до суттєвих втрат продукції під час зберігання", – йдеться у повідомленні.

  Вкупі усі ці фактори, наголошується, можуть призвести до ще більшого здешевлення цибулі в Україні. "Якщо нинішні цінові тенденції матимуть місце на внутрішньому ринку України і в найближчі 2-3 тижні, гуртові ціни на цибулю зможуть опуститися нижче за середні показники за останні 5 років", – констатують експерти.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми