Тарифи. Ціни. Штрафи, Сільське господарство та промисловість, Продукти харчування, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні рекордно впала ціна на цибулю

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: ціна на цибулю

  Стрімке зниження вартості цибулі пов’язане із зростанням її пропозиції.

  0737_5c950e2c0ec8a.jpg (50.13 Kb)


  На українському ринку закупівельна вартість цибулі за тиждень впала на 25% і наразі складає 7-12 грн/кг. Експерти вважають, що здешевлення цього овоча може продовжуватись і надалі.

  Як повідомляють аналітики проєкту EastFruit, якщо нинішні цінові тенденції будуть продовжуватись в найближчі 2-3 тижні, то оптові ціни на цибулю в цьому сезоні зможуть опуститися нижче середніх показників за останні 5 років.

  Зазначається, що настільки стрімке зниження вартості цибулі пов’язане із зростанням її пропозиції, оскільки в більшості господарств збиральна кампанія перебуває в активній фазі. Також успішному збиранню врожаю сприяють погодні умови.

  За словами виробників, багато хто з них ще не прибрав основні обсяги цибулі з полів. Це може означати, що пропозиція продукції на ринку продовжуватиме збільшуватися ще щонайменше протягом найближчих 2-3 тижнів, а то й місяця.

  Як повідомляв УНІАН, за даними Держстату, у липні 2023 року споживчі ціни в Україні знизилися на 0,6% після зростання на 0,8% у червні, 0,5% у травні та 0,2% у квітні.

  За словами аналітика Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ) Максима Гопки, роздрібна вартість цибулі після рекордних показників в 70 грн на початку літа може становити до осені 20-30 грн/кг.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми