Тарифи. Ціни. Штрафи, Транспорт та авто, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Ціни на авто "секонд хенду" в Європі скотилися донизу

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: вживані авто, ціни

  Ціни на вживані авто в Європі у липні 2023 року знизилися до найнижчого рівня за 12 місяців, що на 13,6% менше, ніж тогоріч, коли вартість сягнула рекордного значення.

  5036_avtomobili-bu.jpg (89.58 Kb)


  Про це повідомляє Інститут досліджень авторинку.

  «У липні 2023 року гуртові ціни на вживані авто в Європі стабілізувалися і навіть дещо знизилися, свідчить ціновий індекс AUTO1 Group», — пишуть дослідники та додають, що в порівнянні з червнем, ціни стали меншими на 2,6% - 148,2 проти 152,2.

  Тогоріч у липні вартість авто з пробігом в Європі досягли найвищого рівня за весь час спостереження. Їх індекс цін був 171,6. А вже у липні 2023 року ціни на вживаний транспорт опустилися до найнижчого рівня за останні 12 місяців, на 13,6% менше, але все ще на 25,6% більше, ніж до початку пандемії COVID-19, у липні 2019 року.

  Повідомляється, що середні ціни на вживані автівки в Європі залишаються стабільними та не зазнають суттєвих змін з початку року. За сім місяців вони скоротились лише на 0,7%.

  Ціновий індекс AUTO1 Group показує щомісячну динаміку цін на вживані автомобілі у Європі. Він базується на базі даних компанії, яка має записи про близько 3,6 мільйона операцій купівлі-продажу авто. Вихідною точкою є січень 2015 року з базовим значенням 100, до якого йдуть усі наступні порівняння.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми