Тарифи. Ціни. Штрафи, Продукти харчування, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Сезонне зниження цін на курячі яйця зупинилося: чого чекати далі

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ціни на яйця

  В Україні вже майже завершилося сезонне зниження цін на яйця. Ціни у липні зафіксуються на рівні 57-58 грн за десяток фірмових фасованих яєць. А вже на початку серпня розпочнеться помітне подорожчання.

  0165_1122-eggs.jpg (45. Kb)


  Весняно-літнє здешевлення яєць було пов'язано з приходом ринку яєчної продукції з господарств населення. Про це розповіла старша наукова співробітниця Інституту аграрної економіки Світлана Пашко "24 каналу".

  За її словами, у 2023 році стрімке весняно-літнє зниження цін на яйця у червні майже припинилося. Якщо з березня по квітень роздрібна ціна на яйця в супермаркетах знизилася на 10,4-14,3%, а з квітня до травня – на 6,0-13,5%, то з травня по червень – лише на 0,6-1, 1%.

  Як показав моніторинг, станом на 29 червня десяток яєць в українських супермаркетах у середньому коштує від 55 до 65 грн. Ціна залежить від марки та категорії.

  За знижками можна знайти яйця першої категорії за 47-48 грн/десяток. Нефасований продукт можна купити ще дешевше.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми