Тарифи. Ціни. Штрафи, Транспорт та авто Автор: RomanK Друкувати

Де найнижчі ціни в громадському транспорті України

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: проїздні квитки

  Аналітики порталу Picodi.com дізналися вартість квитків на громадський транспорт в 45 великих містах світу і порівняли ці витрати із заробітною платою.

  1750_46193bead7f7ececb9ff60ddbb62b9-wide-big.jpg (54.23 Kb)


  У рамках дослідження бралася до уваги вартість проїзних квитків на одну поїздку та на один місяць, які дозволяють користуватися громадським транспортом в межах міста без обмежень.

  У трьох з 45 міст міжнародного рейтингу громадський транспорт для мешканців абсолютно безкоштовний: Люксембург, столиця Естонії — Таллінн, а також столиця Мальти — Валлетта.

  Серед інших міст рейтингу найвищі ціни на разові проїзні квитки зафіксовані в Лондоні (5,19$), Цюріху (4,75$) і Осло (3,91$). У свою чергу найдорожчі місячні проїзні — в Лондоні (271$), Мельбурні (190$) і Дубліні (166$). Для порівняння: в Києві місячний проїзний квиток коштує 35$ (1 300₴).

  Однак при зіставленні вартості безлімітного проїзного на місяць із заробітною платою, в найменш вигідному становищі опинилися мешканці Сан-Паулу. У цьому місті місячний проїзний на всі види громадського транспорту становить 14,3% від зарплати.Друге і третє місце в рейтингу співвідношення цін до заробітку займають Стамбул (7,5% від зарплати) і Лондон (7,5%).

  Київ в цьому рейтингу займає 4-е місце: місячний проїзний на всі види громадського транспорту (крім міської електрички) вартістю 1 300 гривень становить 7% від зарплати (після вирахування податків). У Берліні це співвідношення дорівнює 1%, у Варшаві — 1,8%, у Вільнюсі — 2,4%, а в Ризі — 4,7%.

  Ціни в громадському транспорті України

  Також аналітики дізналися вартість проїзду в адміністративних центрах України.

  Лідером українського рейтингу став Харків, де зараз міський транспорт є безкоштовним. Серед інших українських міст, що потрапили в наш рейтинг, тільки в 14 є проїзні абонементи на місяць. Найдорожчий місячний проїзний в Києві — 1300₴. Слідом йдуть Севастополь і Полтава, де проїзні на місяць коштують 1166₴ і 1020₴ відповідно. До 300₴ обійдуться проїзні в Хмельницькому (260₴), Львові (230₴) і Житомирі (180₴).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми