Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Знижку на "комуналку" в Києві отримали не всі

  • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: комуналка, тарифи

    Згідно з постановою Кабміну, що набрала чинності, вартість тепла і гарячої води, які виробляються від природного газу, в будинках киян має знизитися на 22-23%.

    3705_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

    Платіжки з новими сумами до оплати жителі Києва отримають вже наступного тижня.

    “При цьому тариф на тепло і гаряче водопостачання залишився без змін. Постанова Кабміну дозволяє без змін тарифу і його структури вносити коректування в платіжках за нарахування до сплати. У середньому кияни заплатять на 300-400 гривень менше з кожного особового рахунку. Така знижка буде тільки для будинків, яким гарячу воду і тепло поставляє КП “Київтеплоенерго”, а це понад 90% споживачів столиці. Тільки частину Дарницького та Дніпровського районів цю знижку не отримають, оскільки ці послуги їм надають від ТЕЦ, яка працює на вугіллі”, – пояснили в КМДА.

    Цифри в платіжках залежать від погоди і середньодобової температури повітря. Погода в грудні була не теплішою, ніж у листопаді, тому не варто очікувати, що платіжки будуть сильно відрізнятися від тих, які споживачі отримали в грудні.

    Також важливо розуміти, яку кількість тепла споживає весь будинок. Якщо будівля обладнана будинковим лічильником, то така вартість і буде представлена ​​до оплати.

    У КП “Київтеплоенерго” пояснюють, що не можуть оперативно регулювати температуру теплоносія і працюють згідно з температурним графіком, який розробляється на кожен місяць.

    “У Києві більшу частину теплоносія виробляють дві ТЕЦ, плюс котельні. Вони не маневрені й не індивідуальні. Тому тричі на день змінювати температуру теплоносія неможливо технічно. Чому? Це загрожує масштабними аваріями. Оскільки різка зміна тиску і температури може призвести до вибуху або потужного гідравлічного удару”, – пояснюють в КМДА.

    Там запевняють, що регулювати температуру теплоносія можна після встановлення індивідуального теплового пункту для будинку.

    “Встановлення теплового пункту за міською програмою 70 на 30 окупається за 1-2 опалювальні періоди. Деякі ОСББ буквально за один сезон окупили встановлення такого теплового пункту. Після цього йде чиста економія. В аномально теплі місяці члени ОСББ економлять колосальні кошти і цих грошей вистачить не на один тепловий пункт або інші потреби будинку. Вартість теплового пункту – від 300-400 тисяч гривень”, – додають у КМДА.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

    Рекомендуємо

    Імміграційний адвокат Альона Шевцова: ОАЕ спрощують імміграційне законодавство Імміграційний адвокат Альона Шевцова: ОАЕ спрощують імміграційне законодавство
    Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) кардинально оновили свою візову політику. Імміграційні адвокати вважають, що ці зміни можуть перетворити ОАЕ на о...
    Трамп готує жорсткі санкцій проти рф Трамп готує жорсткі санкцій проти рф
    Президент США Дональд Трамп готовий підписати двопартійний законопроект про нові санкції проти Росії, які передбачають запровадження 500% мит щодо кра...
    Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу
    Уявіть: кожен запит доступу до ресурсів вашої компанії перевіряється ретельно, незалежно від того, хто і звідки намагається підключитися. Цю ідею покл...
    Підписатись не коментуючи
    E-mail:

    День в фотографіях Всі фотографії

    Актуальні теми Всі актуальні теми