Суспільство, Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

У Великій Британії в українців значні труднощі із працевлаштуванням

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Велика Британія, біженці, робота

  У українських біженців у Великій Британії виникли труднощі із працевлаштуванням через проблеми з візами та кризою на ринку праці.

  8090_9b166e305f170674270b2b050b6bffa6.jpeg (45.1 Kb)

  Про це пише агенція Bloomberg.

  Як пишуть журналісти видання, роботодавці у країні надають перевагу кандидатам із більш стабільним становищем.

  Голова спільноти українських технічних фахівців у королівстві Діана Кочова прокоментувала, що загальний інтерес до допомоги українцям слабшає.

  «Вони готові знайти когось із більш стабільною візою або ситуацією. Навіть якщо їм вони (претенденти — Ред.) подобаються і вони пройшли всі технічні співбесіди», — сказала Кочова про потенційних британських роботодавців.

  У лютому 2024-го влада країни закрила програму допомоги українським сім'ям, зупинила прийом заяв. За цією програмою українці могли возз'єднатися із родичами або продовжити термін перебування у королівстві.

  Завдяки участі у програмі вони мали можливість проживання, роботи та навчання в країні, а також доступ до матеріальної держпідтримки протягом трьох років.

  «Дім для українців»

  Українці та їхні найближчі родичі, які бажають потрапити до Британії чи затриматися там, можуть також скористатися спонсорською схемою «Дім для українців» (Homes for Ukraine Sponsorship Scheme).

  У рамках схеми можна знаходитися у королівстві до півтора року. Однак з 16 травня було припинено прийом нових заяв у рамках схеми продовження перебування у країні для біженців з України.

  Це не стосується заяв на отримання дозволу на перебування у країні дітей, які народилися у королівстві.

  Українці, які отримали дозвіл залишитись у Британії в рамках однієї із зазначених схем, можуть запросити його продовження ще на півтора роки.

  Труднощі з працевлаштуванням

  Агентство зазначає, що відсутність певності створює перешкоди при пошуку роботи. Так, якщо у людини закінчується термін візи, його заява опиняється наприкінці стосу.

  Виконавчий директор благодійної організації Tent Partnership for Refugees Гідеон Мальц звертає увагу, що роботодавці найчастіше відмовляють у працевлаштуванні ще на етапі подання заяви, оскільки менеджери з найму не визнають їхню кваліфікацію або вимоги завищені порівняно з тим, що вимагається для конретної посади.

  За словами викладача європейських і міжнародних досліджень у Королівському коледжі Лондона Олександра Кларксона, уряд країни не передбачав, що війна буде настільки затяжною, створюючи «перехідний період», коли початкові політика щодо біженців закінчиться, а нові підходи ще не сформовані.

  «У найближчі кілька місяців і років ми почуємо багато неприємних історій такого характеру», — передбачає Кларксон.

  Нагадаємо, дані опитування Київського міжнародного інституту соціології свідчать, що більшість українських біженців за кордоном повністю задоволені або радше задоволені своїми нинішніми умовами проживання в новій країні. Додому повернеться в ліпшому випадку половина.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми