Суспільство, Податки та законодавство, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

ТОП-10 найскладніших країн з отримання громадянства

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: отримання громадянства, рейтинг країн

  Дослідження, проведене канадським імміграційним агентством CanadaCIS, показало, що Португалія входить до десятки країн, де найпростіше отримати громадянство.

  6911_18_main-v161550543.jpg (46.85 Kb)

  Про це повідомляє портал SchengenVisaInfo.com.

  В аналізі, проведеному агентством шляхом збору даних про імміграцію з 2009 по 2021 рік, ключові висновки показують, що Швеція є найлегшою країною для громадян, які не є членами ЄС, щоб отримати громадянство, оскільки кожен десятий заявник, або 9,3 відсотка, отримує громадянство.

  Крім того, Швеція має найвищий рівень прийому як для чоловіків, так і для жінок.

  Жінки мають перевагу, з коефіцієнтом прийняття 10,02 відсотка, порівняно з 8,66 відсотка для чоловіків.

  Крім того, список країн, які найлегше надають громадянство, завершується Нідерландами, Португалією та Ісландією, де рівень набуття громадянства є найвищим — перевищує один із 25 (чотири відсотки).

  Португалія посідає четверте місце серед 32 європейських країн, які найлегше отримують громадянство, причому понад три з кожних 50 жителів третіх країн стають громадянами, що відповідає 6,6% від загальної кількості.

  Де найважче отримати

  Звіт показує, що Естонія є першою серед десяти країн, які мають найбільші труднощі з отриманням громадянства.

  Тут найнижчий середній відсоток жителів, які отримують громадянство, приблизно один із кожних 200 (0,6 відсотка). Чоловіки менш схильні бути прийнятими, з нижчим рівнем придбання 0,58 відсотка порівняно з 0,69 відсотка для жінок.

  Латвія, Чехія та Литва йдуть у списку найскладніших країн, у яких менше одного відсотка жителів третіх країн у порівнянні з середнім європейським показником у 3,56 відсотка.

  Австрія, Ліхтенштейн і Словаччина є відповідно п’ятою, шостою і сьомою країнами, де найважче отримати громадянство, а далі йдуть Словенія і Німеччина, які надають громадянство менш ніж одному з 50 (двох відсотків) жителів третіх країн.

  Однак ніхто не зрівняється з Данією, країною, де найважче отримати громадянство, з відсотком отримання громадянства у два відсотки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми