Суспільство, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Потрібні професіональні ЗСУ, а не мобілізаційні - Світан

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ЗСУ, мобілізація, Світан

  Україні потрібна армія професіоналів, і в цьому випадку вистачило б 350 тисяч військових. Наша країна не може воювати кількістю, оскільки у противника – Російської Федерації – населення набагато більше.

  4758_ilyustratyvne-foto_large_yuef3he_2e16d0ba_fill-1200x630.jpg (37.77 Kb)


  Створювати професійну армію необхідно вже зараз, заявив у коментарі ТСН.ua український військовий, полковник запасу, учасник російсько-української війни, який пройшов через полон у 2014 році, Роман Світан. Він вважає, що один висококваліфікований і вмотивований фахівець може замінити близько 100 осіб. А якщо воювати "м'ясними штурмами", то треба мати десятки мільйонів осіб.

  "Потрібні професіональні Збройні сили, а не мобілізаційні. Тобто одна справа з вулиці людей брати і ставити, а інша – набирати професіоналів. Тільки тоді можна казати про обороноздатність", – заявив Світан.

  Він виступає за те, щоб військовослужбовці надалі "перетікали з армійського середовища до державного управління". Наприклад, на ротаційній основі захисників, які на передовій уже тривалий час, відправляли у тил, зокрема для виконання завдань державної служби.

  "Людина більше шести місяців не витримує бойові дії. Через кожні пів року треба ротувати, знімати людину з лінії фронту. Інакше ви отримаєте людину, яку дуже складно буде інтегрувати в цивільне суспільство", – сказав Світан.

  Полковник запасу запропонував відправляти на передову правоохоронців. За його словами, в Україні зараз працює більше вартових порядку, ніж воює військових на лінії фронту. Усі вони професійно підходять, проходять медичну комісію, навчаються користуватися зброєю.

  "І мотивовані, тому що отримують грошове забезпечення від держави. Я зі свого досвіду знаю, що поліцейські й силовики дуже добре воюють. Це тямущі професійні воїни", – зазначив військовий експерт.

  На його думку, потреби у такій кількості правоохоронців немає (зокрема тому, що значна кількість населення виїхала за кордон).

  "Оптимально – це третина. Третину [охоронців правопорядку] відправляти, дві третини залишається всередині країни. І в такому ротаційному режимі, через пів року – наступна третина", – озвучив пропозицію він.

  Також, як заявив Світан, слід розширити механізм набору осіб, які хочуть бути професійними військовослужбовцями, через рекрутингові компанії й центри безпосередньо в бригадах.

  Військовий експерт каже, що воювати всім чоловікам в Україні не потрібно. Необхідно підготувати професіоналів і забезпечити їх новою ефективною технікою й озброєнням.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми