Суспільство, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Відбувається масова міграція українців із Польщі до Німеччини

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Польща, Німеччина, біженці

  Із Польщі за рік виїхали сотні тисяч українців. Більшість із них не повернулася додому, а переїхало до Німеччини. Біженці обирають ту країну, де їм пропонують вищі виплати.

  2341_im8x383-ukraine-eu_volynnews.jpg (51.95 Kb)


  Про це йдеться у матеріалі. З серпня минулого року кількість українців, які отримали статут тимчасового захисту у Німеччині, злетіла на 410 тис. осіб. У Румунію переїхали 70 тис. осіб, а Італії – 40 тис. людина. Йдеться не про тих українців, які виїхали за кордон за минулий рік. Це біженці, які мігрують усередині ЄС. Наприклад, із Польщі виїхало 350 тис. осіб, із Чехії – майже 50 тис. осіб.

  Фактично відбувається масова міграція українських біженців із Польщі до Німеччини. Українці дізнаються про привабливіші умови життя в Німеччині від своїх близьких та знайомих. Саме за рекомендаціями переїхало 43% біженців, йдеться у даних дослідження платформи EWL та Центру Східноєвропейських студій Варшавського університету.

  Що цікаво, українців насамперед цікавлять соціальні виплати, а не зарплати. Так, 42% українців переїхали до Німеччини через вищі виплати і лише 27% через вищі зарплати. 99% українських біженців проходять курс інтеграції – діти навчаються у місцевих школах, дорослі ходять на безкоштовні курси німецького навчання. Роботу знайшли лише 31% біженців.

  У середньому біженці у Німеччині після оплати всіх місячних витрат залишаються з 494 євро. Ці гроші можуть відкладати. А майже кожен восьмий (13%) щомісяця може відкладати понад 1 тис. євро. Наприклад, сім'я біженців, яка складається з метрів, двох дітей віком від 5 до 18 років, та дорослої жінки (бабусі) щомісяця може отримувати виплату у розмірі 1700 євро.

  Міхаліна Селевич, директор з міжнародного розвитку EWL Group, зазначає: такими темпами, якщо війна продовжиться, а міграційні тенденції збережуться, вже наступного року українці будуть найбільшою групою іноземців у Німеччині.

  "Якщо війна триватиме, а нинішні міграційні тенденції збережуться на такому ж рівні, то вже у 2024 році громадяни України можуть стати найбільшою групою іноземців у Німеччині , яка характеризується високою професійною активністю", – пояснює Селевич.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми