Суспільство, Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Рівень безробіття в Україні впав до історичного мінімуму

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: рівень безробіття

  Офіційне безробіття в Україні продовжує знижуватися. У липні оновлено черговий історичний мінімум.

  6752_1464708.jpg (68.72 Kb)


  Про це свідчать дані Державної служби зайнятості, які публікує Національний банк.

  Кількість офіційних безробітних в Україні

  За даними Нацбанку, у липні 2023 року кількість зареєстрованих безробітних впала до 112,3 тисячі, серед яких 80,5 тисячі - жінки. Рік тому було 296,7 тисячі безробітних.

  Кількість зареєстрованих безробітних, які отримують допомогу з безробіття, впала за рік з 244,4 до 47,2 тисячі осіб.

  Потреба роботодавців у працівниках заміщення вільних робочих місць (вакантних посад) становить 47,5 тисяч. Навантаження одне вільне місце становить 2,0.

  Виплати по безробіттю

  Під час війни тривалість виплати допомоги з безробіття не може перевищувати 90 календарних днів.

  Крім того, максимальний розмір допомоги з безробіття з 1 січня 2023 року становитиме 6700 гривень — розмір мінімальної зарплати. Раніше в Україні сплачували 150% мінімалки. Розмір мінімальної допомоги з безробіття скорочено з 1800 до 1000 гривень.

  Рівень безробіття у 2022 році

  За даними НБУ, рівень безробіття у 2022 році склав 21,1%, що означає, що роботу шукали понад 2 млн осіб. На 2023 рік прогнозується 19,0%, на 2024 рік — 16,9% на 2025 рік — 14,4%.

  Нагадаємо, Кабінет Міністрів пропонує підвищити розмір мінімальної допомоги з безробіття на час воєнного стану з 1000 до 1500 гривень.

  В Україні також хочуть перевірити безробітних щодо обґрунтованості виплат матеріального забезпечення. Мінекономіки виставило на громадське обговорення відповідний проєкт наказу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми