Суспільство, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

В Україні можуть запустити активні перевірки безробітних

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: перевірки безробітних

  В Україні, крім верифікації пенсіонерів, можуть запустити також активні перевірки безробітних, які отримують виплати від держави. Перевіряти планують безпосередньо обґрунтованість надання таких виплат. Якщо цю верифікацію запровадять, порушників змусять повернути отримані гроші до держбюджету.

  9916_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Такі пропозиції містяться у проєкті "Порядку розслідування страхових випадків та обґрунтованості виплати матеріального забезпечення", який розробили Мінекономіки, Мінфін та МВС. Документ ще не прийнято, його лише оприлюднено для громадського обговорення.

  У проєкті пропонується механізм розслідування обґрунтованості виплат з безробіття та часткового безробіття. Передбачається, що перевірки здійснюватимуть центри зайнятості. Розслідування хочуть проводити за такими основними критеріями:

  достовірність інформації, наданої особою під час реєстрації її як безробітного;
  термін перебування особи у статусі безробітної (частково безробітної).
  У ході перевірки використовуватимуться дані держреєстрів та аналітичної системи центрів зайнятості. Однак також враховуватиметься інформація про безробітного від державних органів, підприємств, установ, організацій, а також інших громадян та зі ЗМІ.

  Якщо розслідування покаже, що людина не мала права на виплати за безробіттям, їй доведеться повернути державі кошти. Повертати гроші доведеться, якщо з'ясується, що безробітний:

  насправді працює та отримує за це зарплату;
  не повідомив про виїзд за кордон або перебуває там понад встановлений термін;
  надав будь-яку недостовірну інформацію на етапі реєстрації;
  вийшов на пенсію.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми