Суспільство, Нерухомість та земля, Транспорт та авто, Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Судді КС не виконують юрзобов’язання: нуль декларацій за 2022-й

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: декларація, судді

  Лише двоє суддів подали декларації за 2021 рік, а за минулий — взагалі жодного, що може призвести до сумніву в їхній доброчесності.

  00_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)


  Загалом в Україні спостерігається позитивна динаміка подання декларацій серед посадовців, однак судді Конституційного суду (КС) не виконують юридичні зобов’язання. Про це розповів голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков в інтерв'ю виданню «Укрінформ».

  «На сьогодні двоє суддів Конституційного суду подали декларації за 2021-й рік і нуль — за 2022-й рік. У Реєстрі декларацій немає окремого блоку для зазначення посади судді Верховного суду, вони зазначаються як просто судді», — сказав він.

  Зі слів Новікова, серед суддів позитивна динаміка подання декларацій, адже вони щорічно подають декларацію доброчесності, яка містить пункт про те, чи подавалися в попередні роки декларації про статки.

  «Судді, які цього не робили, потенційно можуть надати недостовірні відомості в декларації доброчесності судді. Тому для них це ще і юридичне питання. Вони просто зобов’язані їх подавати, щоб не давати привід сумніватися у їхній доброчесності», — наголосив голова НАЗК.

  Новіков додав, що за 2021 рік майже 400 тисяч посадовців подали декларації, разом з цим майже 300 тисяч подали декларації за 2022-й. Серед них — десятки тисяч військових.

  До слова, 9 серпня, міністр фінансів України Сергій Марченко розповів, що рівень корупції в Україні зараз найнижчий за останні 20 років.
  Нагадаємо, що 25 липня заступник голови НАЗК Артем Ситник заявив, що національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) почало перевірки способу життя військових комісарів України та співробітників ТЦК.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми