Суспільство, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Яка кількість українців мала ділові зв’язки з рф перед війною

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: спільний бізнес з рф

  Напередодні повномасштабного вторгнення понад 31,2 тисячі українців мали ділові зв’язки з державою-терористом та країнами, що підтримують рф у нападі на Україну.

  4440_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)


  Про це свідчать дані Опендатабот.

  Станом на лютий 2022 року спільний з рф бізнес мали 31 262 українці. Також 2835 громадян мали ділові зв’язки з білоруссю.

  Які наслідки для громадян та компаній матиме співпраця з рф та рб

  Згідно з постановою НБУ, компанії та їх власники/бенефіціари, що мали зв’язки за державою-агресором підпадають під окремий контроль банків.

  Національний банк визначає для українських банків 15 критеріїв зв’язку клієнтів з державою-агресором, зокрема, спільний бізнес з громадянами країн-агресорів в Україні або інших країнах, бізнес в країнах-агресорах тощо.

  Наразі 26 постанова не визначає наслідків для клієнтів банків, у яких будуть знайдені ділові зв’язки з країнами-агресорами. Українські банки мають збирати цю інформацію та, за запитом, передавати НБУ.

  В коментарі для Опендатабот Нацбанк зазначає, що наразі опрацьовується питання щодо запровадження статистичної звітності банків про зв’язки клієнтів та їх контрагентів із державою, що здійснює збройну агресію проти України.

  Важливо зазначити, що дія постанови не розповсюджується на тих громадян держав-агресорів, що отримали статус учасника бойових дій після 14 квітня 2014 року.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми