Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У квартирах українців знову будуть перевіряти лічильники

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: перевірка лічильників

  В Україні відновлюються перевірки лічильників у квартирах українців. Виняток зроблено лише для тимчасово окупованих територій.

  4520_14620586_gaz.jpg (32.34 Kb)


  Про це розповів голова правління Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко. Перевірки передбачені постановою №440 від 7 квітня 2023 р.

  "Прийняте рішення поширюється на всіх виконавців послуг, за винятком тимчасово окупованих територій. Усі без винятку лічильники централізованого опалення та гарячого водопостачання із простроченими свідченнями мають пройти повірку", – пояснив Попенко.

  Міжзвіряльний інтервал лічильників води та тепла становить 4 роки. Повірку здійснюють ліцензовані організації. Лічильник води можна перевірити на місці, не знімаючи та не здаючи до організації.

  Якщо не провести вчасно повірку лічильників, можуть прийти платіжки з "космічними сумами". Справа в тому, що показання "простроченого" лічильника не приймаються, і в такому випадку платити доводиться за нормами, які зазвичай значно вищі від фактичного споживання.

  Дані про те, хто має платити за повірку лічильників у квартирі, зазвичай зазначені у договорі з постачальником комунальної послуги. У законодавстві вказано, що платить власник лічильника – по суті той, хто його купував. А загальнобудинковими лічильниками займається або постачальник послуг, або ОСББ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми