Суспільство, Реклама та маркетинг, ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Як правильно вибирати бойлер: поради

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: бойлери, вибір, поради

  Щоб обрати бойлер, потрібно визначитися з його параметрами – об'ємом, типом, потужністю, формою бака. Наприклад, якщо ви мешкаєте одні та потрібен прилад на одну особу, то підійде бойлер об'ємом у 20-30 літрів. Якщо для двох осіб – 50 л, для трьох – 80 л, чотирьох-п'яти людей – 100 л.

  2035_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Про те, як правильно вибирати бойлер – читайте в матеріалі.

  Для сім'ї, де більше 4-5 людей, підійде прилад об'ємом у 150 л. Води в ньому вистачить на ванну, душ із запасом, кілька раковин та умивальників. У свою чергу для приватного будинку підійде об'єм у понад 150 л.

  Яку вибрати потужність бойлера?

  Бойлери на 30 літрів розраховані на потужність 1-1,5 кВт, 50-80 л у середньому споживають 1,6-2 кВт. У свою чергу прилади в 100-150 л потужність близько 2,1-3 кВт.

  Слід зазначити, що чим більше бойлер, тим довше він гріється. На нагрівання потрібно:

  30 л – 1-1,5 години;
  50 л – 2 год.;
  120 л – 4 год.
  Як обрати тип бойлера?

  ТЕН – трубчастий електронагрівач, він буває сухий і мокрий. Мокрий ТЕН – великий нагрівач, який контактує з водою всередині бойлера. Найчастіше він виготовлений з міді, оскільки цей матеріал добре проводить тепло, а за формою нагадує загнуту спіраль.

  Сухий ТЕН занурений у спеціальну колбу та безпосередньо не контактує з водою. Такі моделі коштують дорожче, складніше у ремонті, заміні деталей, гарантійному та ремонтному обслуговуванні.

  Який вибрати бак – з нержавійки чи емалі?

  Бойлер зі звичайної сталі з покриттям емалі. Ризик появи іржі є, адже від різких перепадів температури води в баку емаль може потріскатися. Звичайно, у бойлера може бути магнієвий анод, що "забирає" корозію на себе.

  Однак він не вічний (часом витримує лише кілька років), а його заміна недешева. Також є бойлери з нержавіючої сталі, руйнування їй у воді не страшне.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми