Суспільство » Соціальну політику хочуть перебудувати


2 Бер 2023 - 10:58 від RomanK
В Україні хочуть розширити кількість соціальних послуг.

7026_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

Про це заявила міністерка соціальної політики Оксана Жолнович в інтерв’ю «Радіо Свобода».
За її словами, наразі соціальна політика в Україні зосереджена більше на грошових виплатах, а має бути саме на послугах.

«У нас, в основному, соціальну політику міряють по виплатах. А в цілому світі це насамперед сервіс і послуга. Коли людей зустріли, супроводили, пояснили, забезпечили їм весь комплекс прав, які є, і розказали, як ним скористатися. Це знижує рівень стресу в людини, надає більше розуміння й дозволяє швидше адаптуватися. Ми маємо нашу соціальну політику перебудувати саме таким чином», — наголосила посадовиця.
Окрім цього, очільниця Мінсоцполітики зазначила, що грошову допомогу хочуть зробити більш адресною й стимулювати людину до економічної самостійності.
«Якщо людина потрапляє в кризу, наприклад, у бідність, то це не має бути постійно — людина має мати стимули виходити з цього, шукати собі роботу, змінювати своє життя, якось верифікувати свої видатки, щоб не залишатися в такій ситуації», — заявила міністерка.