Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Податкова почне масову перевірку доходів українців

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: суспільство, податкова, доходи

  Податковий контроль за доходами українців посилять з вересня 2022 року. Питання будуть до тих, хто не заповнив нульову декларацію і не легалізував свої доходи.

  4032_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Зараз українці можуть легалізувати свої доходи, сплативши 5-12% податку, а ось потім цей відсоток зросте до 19,5%. Зазначається, що контроль за офіційними доходами громадян країни стартував ще в 1995 році, тому переконати податківців у тому, що гроші збирали роками, не вдасться.

  У Державній фіскальній службі зазначили, що податківці, виходячи з офіційних доходів, оцінюватимуть можливий розмір накопичень українців за 26 років. Також будуть зіставляти доходи і витрати і в разі, якщо між ними буде суттєва різниця, то доведеться заплатити податок.

  Таким чином в Україні планують боротися з тіньовою економікою, через що немає грошей на пенсії, зарплати бюджетникам, медицину і оборону, а також спотворюється система соціальної підтримки населення, тому що субсидії і допомоги отримують не лише ті, хто їх потребує.

  15 червня 2021 року Верховна Рада прийняла закон про добровільне одноразове декларування активів фізичних осіб (№5153), який передбачає проведення з 1 липня 2021 року до 1 липня 2022 року одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, з яких не були сплачені податки і збори відповідно до вимог законодавства.

  16 липня 2021 року президент Володимир Зеленський підписав закони про проведення одноразового добровільного декларування активів.

  Декларування проводитиметься з 1 вересня 2021 до 1 вересня 2022 року. Той, хто в зазначений період подасть декларацію і сплатить збір, буде звільнений від відповідальності за ухилення від сплати податків.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році Підбираємо найкращі акції для купівлі у 2024 році
Інвестування може стати захопливим та прибутковим заняттям, але лише за умови грамотного підходу. Сучасний ринковий гравець отримує доступ до численни...
Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми