Робота. Зарплата. Пенсії Автор: admin Друкувати

ЗМІ: Менше за українців у Європі заробляють лише молдавани

 • .  → Ключові теги: Робота, безробіття, суспільство

  За розміром середньомісячної зарплати у 2011 році, в перерахунку за офіційними курсами валют, Україна опинилася на 40 місці.

  Про це пишуть "Коментарі".


  Середньостатистичний український працівник отримував у 2011 році 332 долари на місяць, випередивши тільки працівників Молдови, які заробляли по 271 долар.

  Трійку лідерів становлять швейцарці, датчани та норвежці з зарплатами – 7 110 доларів, 6628 доларів і 6429 доларів.

  За рівнем зарплат в перерахунку за паритетом купівельної спроможності Україна вже не на другому, а на третьому з кінця місці.

  Середній український заробіток за своєю купівельною спроможністю еквівалентний 841 долару, і Україна за цим показником випередила не тільки Молдову - 461долар, але і Албанію - 796 доларів.

  Відставання від лідерів більш ніж п'ятикратне. Так, середній заробіток в перерахунку за ПКС сягнув 4 420 доларів в Люксембурзі, 4 321 долар в Нідерландах і 4 271 долар в Німеччині.

  Якщо ж розбити список з 41 країни Європи на багатшу і біднішу частини, приблизно рівні за чисельністю населення, найбіднішими серед багатих виявляються Італія і Мальта (у них середній заробіток за ПКС - 2 826 доларів і 2 591 долар), а найбагатшою серед бідних - Словенія (2 282 долари), від якої Україна відстає у 2,7 разу.

  Рівень безробіття, визначений за методологією МОП (Міжнародної організації праці), становить 7,9%.

  Якщо ранжувати країни від нижчого рівня безробіття до вищого, то Україна за цим показником ділить 18-19 місця з Кіпром.

  Найнижче безробіття - лише 0,6% - зафіксовано офіційною статистикою Білорусі, на другому місці Норвегія - там безробітних всього 3,3% економічно активного населення, на третьому місці Швейцарія з показником 4%.

  А найвище безробіття зафіксоване в колишніх югославських республіках: Македонії (31,4%), Боснії і Герцеговині (27,6%) та Сербії (23%). Тим не менше за такого величезного надлишку робочої сили люди заробляють там більше, ніж в Україні (і з урахуванням ПКС, і без урахування).

  7436_2012-10-29-12-25b2916b5cdb617f52fa5eaefee7.jpg  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми