Робота. Зарплата. Пенсії Автор: admin Друкувати

Студенти поскаржилися на затримку стипендій

 • .  → Ключові теги: стипендія

  8210_383665563.jpgУкраїнські вузи затримують виплати студентам стипендій за вересень.

  На проблеми з виплатами або неповні виплати скаржаться студенти 17 навчальних закладів (у Дніпропетровську, Харкові, Києві, Запоріжжі, Львові, Черкасах, Луганську та Чернігові).


  Про це повідомив координатор громадської ініціативи "Студентський захист" Андрій Чорних, пише "Сегодня".

  За його словами, перші скарги від студентів з'явилися ще у понеділок, 22 жовтня, але після того як у Міносвіти було відправлено лист із запитом, в частині вузів стипендії нарахували.

  Студентка Чернівецького національного університету підтвердила, що у них була двотижнева затримка виплати стипендії. "Але ми зібрали підписи студентів, і після цього гроші перерахували", - запевнила дівчина.

  У той же час студенти Луганського СНУ ім. Даля поскаржилися, що їм гроші досі не перерахували.

  У вузах проблеми з виплатами заперечують. Так, в ЧДТУ (Черкаси) запевнили, що гроші отримали від Міносвіти вчасно, і все виплатили.

  Студенти Київського університету економіки і підприємництва скаржаться, що стипендію за вересень не виплатили всьому першому курсу, але в бухгалтерії університету запевняють, що проблеми були тільки з розміром стипендій - студентам не нарахували індексацію, але потім все виправили.

  У Міносвіти запевнили, що розберуться із ситуацією.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми