Робота. Зарплата. Пенсії Автор: Ната Друкувати

Держфінінспекція позбавила чорнобильців пільг

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: Гроші, фінанси, валюта

  У Пенсійному фонді та його територіальних підрозділах Держфінінспекція провела ряд ревізій, щоб підтвердити статус та обгрунтованість видачі документів, що були підставою призначення пенсії особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.


  imagnggnees.jpegПід час цих перевірок було виявлено порушення, що призвели до збитків у держбюджеті, на суму більш, як 63 млн. гривень.

  Також було встановлено 1 575 випадків непідтвердження статусу учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та постраждалих внаслідок катастрофи в Чорноболі.

  За результатами контрольних заходів в управліннях Пенсійного фонду в 6 областях та в Києві було встановлено понад 100 випадків визначення статусу та призначення виплати пенсії на підставі довідок МСЕК, які не зареєстровані в облікових регістрах відповідної МСЕК, зареєстровані на інших громадян або видані на підставі недійсної медичної документації.

  На підставі цих довідок громадянам було виплачено пенсії на суму понад 7 млн гривень.

  В управліннях ПФ в 12 областях та АР Крим і м. Севастополь установлено непоодинокі випадки нарахування та виплати пенсії на підставі судових рішень, що базувалися на документах, достовірність яких ревізійними діями не підтверджена. Унаслідок цього громадянам виплачено пенсії (доплат до пенсії) на загальну суму 6,7 млн гривень.

  Під час контрольних заходів в управліннях ПФ у 10 областях, у містах Києві та Севастополі встановлено 132 випадки встановлення статусу учасників ліквідації аварії на ЧАЕС на підставі довідки про підвищену заробітну плату, факт виплати якої не підтверджено.

  Як наслідок – громадянам незаконно виплачено пенсії та доплат до пенсії на загальну суму 7,4 млн гривень.

  Виявлено 344 випадки безпідставного надання статусу потерпілих унаслідок Чорнобильської катастрофи громадянам, які фактично перебували за межами зони відчуження або взагалі за межами України. Це призвело до незаконних виплат пенсій та доплат до пенсії майже на 6,9 млн гривень.

  Практично в кожній області виявлені випадки невідповідності документів, наданих для встановлення статусу й призначення пенсій, записам у трудових книжках (особистих картках, наказах на відрядження тощо).

  Через це громадянам незаконно виплачено пенсії та доплати до пенсій на суму 20,5 млн гривень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)
captcha

теги форматування

додати смайли
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми