Робота. Зарплата. Пенсії, Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Ірландії хочуть скоротити пенсії частині українських біженців

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Ірландія, біженці, виплати

  В Ірландії планують скоротити пенсії і 2 500 біженцям з України. Скорочення зачепить людей, які мешкають у державному житлі з наданням харчування.

  0436_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Про це повідомляє independent.ie. Зазначається: скорочення відбудеться у серпні.

  Причиною таких дій в уряді країни назвали те, що українці, які проживають у державному житлі з наданням харчування, перебувають на повному забезпеченні Ірландії. Яка таким чином також сплачує їхні рахунки за комунальні послуги.

  "Ми знижуємо оплату для людей, які перебувають на повному обслуговуванні. Повне обслуговування житла означає, що ви отримуєте їжу, світло, тепло та всі передбачені комунальні послуги. ... Це відбудеться у серпні", – сказала міністерка соціального захисту Ірландії Хізер Хамфріс.

  На противагу вона навела приклад ірландських пенсіонерів, які мають оплачувати все вищезгадане зі своєї кишені.

  "Якщо ви пенсіонер в Ірландії, у вас є власне житло, ви маєте самі його забезпечувати. Платити за світло, за електроенергію, воду, власні комунальні послуги", – зазначила Хамфріс.

  Українцям у ЄС хочуть платити за повернення додому

  Водночас у ЄС задумалися про запровадження грошових виплат українцям, які після закінчення війни повертатимуться на Батьківщину. Передбачається, що допомогу надаватимуть самі країни-члени ЄС.

  Таке рішення ухвалив Комітет Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) 29 травня. При цьому воно має рекомендаційний характер. Відповідно, ні суми, ні порядок можливих виплат поки невідомі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми