Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Частина ВПО не отримали пенсії: що сталося

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ВПО, пенсії

  З початку квітня 2024 року призупинено виплату пенсій внутрішньо переміщеним особам (ВПО), які ще не пройшли процедуру ідентифікації. На Вінниччині такою процедурою скористались лише 50% осіб з цим статусом, кошти для них залишаються на рахунку до моменту проходження ідентифікації.

  6474_98798.jpg (69.04 Kb)

  Про це повідомляє Пенсійний фонд України (ПФУ) у Вінницькій області. "На початок квітня у Вінницькій області пройшли ідентифікацію тільки 50% від 2965 зареєстрованих переселенців, які є отримувачами пенсійних виплат,"– зазначили у фонді.

  Хто не отримав виплати

  У Пенсійному фонді України нагадали про важливість ідентифікації для отримання пенсійних виплат згідно з урядовою постановою від 27 грудня 2023 року. Зазначено, що особи, які отримали статус внутрішньо переміщених осіб до 24 лютого 2022 року, повинні періодично підтверджувати свою особу в банку.

  На жаль, лише половина зареєстрованих переселенців у Вінницькій області успішно пройшли ідентифікацію, що призвело до призупинення виплати пенсій для інших. Кошти для них залишаються на рахунку до моменту проходження ідентифікації, після чого всі виплати будуть надіслані згідно з установленим графіком.

  Як пройти ідентифікацію

  У ПФУ нагадали, що пройти ідентифікацію громадяни можуть у зручний для осіб спосіб. А саме:

  особисто, звернувшись у відділення "Ощадбанку" або у будь-який сервісний центр ПФУ з документом, що посвідчує особу;
  через особистий кабінет на порталі е-послуг Пенсійного фонду;
  за допомогою відеоконференцзв'язку в органі Пенсійного фонду;
  в закордонній дипустанові України потрібно отримати документ, який посвідчує, що фізособа жива, якщо пенсіонер-ВПО перебуває за кордоном.

  Громадянам потрібно подати посвідчення разом з заявою про проходження ідентифікації до територіального відділення Пенсійного фонду, де пенсіонер зареєстрований. За потреби оригінали документів можна надіслати в сканованому вигляді через портал Пенсійного фонду з використанням електронного підпису.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми