Робота. Зарплата. Пенсії, IT технології та телекомунікації, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чому сьогодні немає сенсу вчити дітей програмуванню

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ШІ, програмісти

  Керівник Nvidia Дженсен Хуанг на саміті в Дубаї спрогнозував, що у близькому майбутньому штучний інтелект зможе замінити програмістів. За його словами, ШІ зможе краще писати код, аніж люди, тому вже сьогодні немає жодного сенсу вчити дітей програмуванню.

  9292_9df562efda3067b3d46506c80f.jpg (26.56 Kb)

  Про це пише портал Tom’s Hardware.

  Глава Nvidia зазначив, що в новій ері технологій програмістом зможе стати кожен, а найкориснішою навичкою буде промпт-інжиніринг — вміння створювати максимально точні запити для нейромереж.

  «Часто кажуть, що молодим людям „життєво важливо“ вивчати програмування. Насправді, все зовсім навпаки. Наше завдання — створити обчислювальні технології, з якими нікому не доведеться програмувати. Щоб мовою програмування стала людська мова. Зараз кожен у світі - програміст. Це диво штучного інтелекту», — заявив Дженсен Хуанг.

  У глави Nvidia поцікавилися, яку б професію він вибрав, якби була можливість повернутися у минуле. На це Дженсен Хуанг відповів, що обрав би виробничу сферу, сільське господарство, біологію, освіту.

  Керівник технологічного гіганта вважає, що поглиблені знання в цих галузях допоможуть сформулювати більш якісні запити для ШІ, який потім сам займеться розробкою відповідних програмних продуктів.

  Варто зазначити, що керівник Nvidia неодноразово висловлювався на тему ШІ. Раніше він порівняв запуск ChatGPT з появою першого веб-браузера та Айфона. За останні 40 років комп’ютери ставали дедалі складнішими, ускладнюючи процес програмування — це збільшувало технологічний розрив. За його переконаннями, завдяки ШІ взаємодія з сучасними комп’ютерними системами стане простішою.

  Нагадаємо, раніше Хуанг передбачав, що конкуренція у сфері штучного інтелекту призведе до появи готових інструментів ШІ, які компанії у різних галузях налаштовуватимуть відповідно до своїх потреб: від проєктування чипів та створення програмного забезпечення до розробки ліків та радіології.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми