Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Кого не торкнеться масова індексація пенсій в Україні

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсії, індексація

  Масова індексація пенсій в Україні торкнеться не всіх отримувачів. З 1 березня пенсії не виростуть у трьох основних категорій, при цьому людям похилого віку з найменшими виплатами замінять надбавку на постійну доплату.

  6474_98798.jpg (69.04 Kb)

  Про це повідомила міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович в інтерв'ю. Зазначається, що індексація не підвищить пенсії:

  тим, хто отримує найбільші пенсії;
  громадянам, які вийшли на пенсію за останні 3 роки;
  пенсіонерам із виплатами, що меншими за від мінімальні.
  Втім, у отримувачів пенсій із останньої категорії зміниться структура виплати. Зараз їм доплачують ту суму, якої не вистачає до гарантованої пенсійної виплати.

  Після 1 березня доплату буде анульовано. Надбавка буде компенсована завдяки підвищенню під час індексації.

  У середньому пенсії в Україні після індексації зростуть приблизно на 13%. Однак, слід враховувати, що підвищення буде індивідуальним, а тому різним для різних пенсіонерів.

  Тож деякі українці замість збільшення у 13% можуть отримати підвищення всього, наприклад, на 7%. За розрахунками Кабінету міністрів, після індексації середня пенсія має піднятися до 6 тис. грн.

  Персональний розмір індексації розраховується за формулою, прописаною у законі. Половину рівня інфляції за минулий рік додають до 50% середнього річного (враховуються дані за останні три роки) показника зростання зарплат. У цьому слід враховувати, що з індексації береться лише "тіло" пенсії без будь-яких надбавок.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми