Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українці зацікавлені у вакансіях у війську

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: вакансії, Сили оборони

  Сили оборони шукають багатьох фахівців, у тому числі, на вакансії можуть відгукнутися люди без досвіду роботи. При цьому конкуренція за вакансії до Сил оборони не нижча, ніж на ринку праці в цілому.

  8899_1556035560_atoo.jpg (52.19 Kb)

  Про це свідчать дані популярного кадрового порталу. Так, у січні підрозділи Сил оборони отримали 20 519 відгуків від шукачів, що вдвічі більше, ніж у грудні.

  Українці зацікавлені у вакансіях у війську, адже конкуренція за ці посади не нижча, ніж у середньому на ринку праці. Проте вона досить нерівномірна. Найчастіше шукачі відгукуються на вакансії в категоріях:

  "Культура, музика, шоу-бізнес";
  "Секретаріат, діловодство, АГВ";
  "Фінанси, банк";
  "Управління персоналом, HR";
  "Бухгалтерія, аудит".
  Здебільшого на вакансії від Сил оборони можна відгукнутися кандидатам, що не мають досвіду роботи — таких пропозицій 73%. Відповідно, у 27% вакансій від шукачів очікують наявність досвіду. Така ситуація протилежна загальним тенденціям ринку праці, де 35% пропозицій роботи підхожі для новачків, а 65% — людям із досвідом роботи.

  Як і інші роботодавці, військові підрозділи можуть додатково маркувати вакансії як такі, що вимагають знання англійської, є підхожими для людей з інвалідністю, пенсіонерам, студентам чи ветеранам. У січні 21 пропозиція роботи вимагала знання англійської мови.

  На 177 вакансій готові взяти студентів (+108% до грудня). Також 60 пропозицій роботи відкриті для людей з інвалідністю (+186%), 252 — для ветеранів (+207%), 27 — для пенсіонерів (+350%).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми