Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Що зміниться в пенсійному забезпеченні військових в 2024-му

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсії військовим

  В Україні окремих змін в пенсійному забезпеченні військових в 2024-му не передбачено. Проте перерахунок буде відбуватись на загальних правилах.

  3821_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

  Як пише видання "На пенсії", військових стосуватимуться загальні перерахунки. Так, з 1 березня відбудеться індексація пенсій. В уряді зазначають, що розмір індексації може становити близько 13%, проте точну цифру назвуть тільки в кінці лютого, бо саме тоді надійде остання статистика щодо динаміки заробітних плат.

  На перший погляд, принципіальних змін не передбачається. Але якщо зануритися в цю тему більш уважно, то можна з’ясувати, що попереду – зміни у зв’язку з індексацією, у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму, а також імовірними є зміни щодо обчислення військової вислуги.

  "Якщо рішення ухвалять, то всі військові пенсії будуть збільшені приблизно на 13%. Мова йде про основний розмір пенсії без надбавок. На відповідний відсоток також мають бути збільшені мінімальні пенсії за інвалідністю", – йдеться в публікації.

  Сьогодні мінімальна пенсія за інвалідністю для військовослужбовців становить:

  І група інвалідності – 5512,19 гривні;
  ІІ група – 5262,01 гривні;
  ІІІ група – 5010,64 гривні.
  Отже, в березні ці розміри мають зрости приблизно на 651-716 гривень. Зауважимо, що залежно від звання, посади, групи інвалідності та її причин ці розміри можуть бути ще на 10-30% вищими.

  Разом з тим відомо, що окремі доплати ветеранам війни залежать від прожиткового мінімуму. З 1 січня прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, збільшився з 2093 до 2361 гривні. Однак перерахунок пенсій і надбавок, що залежать від цього показника, має бути здійснений тільки з 1 березня разом з індексацією. Така примітка зроблена в Законі "Про Державний бюджет України на 2024 рік".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми